Kalbėjo apie vėliavų siuvimo subtilybes

Buvęs anykštėnas režisierius Erikas Druskinas šiandien pasirodė per LNK televiziją ir išsakė savo nuomonę apie šalies pasirengimą šimtmečio minėjimui.

„Apie tai turime galvoti ne paskutiniais metais – taip kaip daroma dabar. Tokiems renginiams kaip šimtmetis reikia ruoštis iš anksto, net dešimtmetį. Man kaip specialistui liūdna. Šimtmečio renginiai – politizuoti. Daugelis daromi tam, kad pasirodytų prieš artėjančius savivaldos rinkimus. Deja, turime tokią realybę – gyvename nuo rinkimų iki rinkimų“, – laidoje „Yra kaip yra“ kalbėjo E. Druskinas.

Režisierius transliacijos metu spėjo papasakoti, jog rytoj Širvintose iškilmingoje eisenoje bus nešama ir dalis jo kažkada pasiūtos trispalvės.

11 komentarų

 1. Viešintiškis iš Kauno

  Šimtmečio klounada prasideda……

 2. siūvėjas

 3. Pykit,nepykit Erikas labai teisingai kalbėjo.

 4. kaip reikalai,meileje ar susitinki su buvusia darbdave

  • Kablelį išmok padėti teisingai. 😂 Man tai nerūpi, ką Erikas myli ir ko nemyli, o tau ryškiai jo dėmesio ir po tiek metų trūksta. Gerai, kad žmogus tikrai gražiai ir teisingai pasisakė. Tau turbūt neteks sublizgėti. Gal mėšlidėje su turkiškais blizgučiais?

 5. jo ,ko tu pyksti,taves turbut niekas nemyli,sakimas ir darimas du skirtingi dalykai

 6. Perskaicius komentara pasislepusio pasalunisko kikentojo i sauja…pirma mintis,kuri atejo….,,dvasinis skurdukas,,………….Ar ateis tokia diena,kada lietuvis lietuvi nustos edes???

  • O man pasirodė, kad komentatorė, o gal komentatorius „tai” mėgsta ėsti žmones. Nes nesuprantu, kodėl reikia vasario 16 d. kaimo „pletkais” užsiiminėti. Pasakė žmogus nuomonę per TV. Gerai. Turi tokią teisę. Bet kažkam skauda. Gal, kad ne ją ar jį parodė. O jei pasakai, kad šlykštu nuo tokių komentarų, tada lieki ir pats apkaltintas „pletkininko” ėdimu. Tobula. Manau, kad apskritai, jei būtų NYŠČIAI padorūs, šventiniu laikotarpiu išjungtų komentarus ir nebeerzontų anykštėnų, gal net ir patys komentuodami, kad skatintų komentavimą.

 7. jo tau,visi nepadorus ,paziurek geriau i save ir turbut klausimu nebekils,dar nuomone reiksti ,lietuvoje neuzdrausta o paklausti irgi ,tad kur beda

  • Gėda skaityt

   O kodėl tu klausi per portalą ? Susitik ir paklausk asmeniškai apie asmeninius reikalus. Klaidų begalė, esi visiškas beraštis. Norėjai pasirodyt gudriu ir sąmojingu, o pasirodei, kad esi beraštis, neišsiauklėjęs, pavydus subjektas.

 8. labai apmaudu

  Teisingai Erikas kalbėjo. Tokiai šventei reikia ruoštis 10 metų. Na kiek komentavo,rodė tel. tai visur ir rajonuose mokėjo puoštis ir švęsti. Mes esame kitokie ,mums to nereikėjo.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.