Kaista Anykščių nekilnojamojo turto rinka?

Ieškantys išsinuomoti vieno ar dviejų kambarių butus anykštėnai pastebi, jog tokių pasiūlymų iš viso neliko, o sodų namelių pardavėjai savo būstą jau laiko individualiu namu.
Norintys įsikurti Anykščiuose, šiuo metu  labiausiai ir žvalgosi į butus. Priešingas procesas vyko prieš dešimtmetį, kai visi ieškojo mažo namelio mieste ar sodybos kaime, dėl mieste išaugusių šilumos kainų. Dabar miesteliuose ir kaimuose pasiūla didžiulė, o perkančiųjų nėra.
Kita situacija su namais rajono centre. Paklausiausi nauji, tačiau jų, galima sakyti, nėra. Tačiau didžiausiuose šalies skelbimų portaluose vaizdas gali susidaryti ir kitoks. Skelbiama, jog Anykščiuose nemažai parduodama naujų arba apynaujų namų, bet atsidarius skelbimus, paaiškėja, jog objektas sode. Tokių kainos prasideda maždaug nuo 15 000 Eur.
Taip pat brangsta ne tik butų, bet ir ofisų nuoma. Jų kainos – jau beveik vienodos, o be 100 – 150 Eur už mėnesį neverta net pradėti ieškoti. Kiek nuleidus kainą, objektą galimą išnuomoti panašiai per valandą – kaip Palangoje.
Būsto ieškantys vis dažniau bando išsinuomoti, kad ir kambarį name ar bute.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.