Kaip pradėjo vaikščiodami po Anykščius, taip ir tęsia

Ramūnas Karbauskis, Greta Kildišienė, Aurelijus Veryga, Agnė Širinskienė, Liana Ruokytė – Jonsson,  o dabar prie kompanijos jau besijungiantis Rokas Masiulis… Ir visi jie kažkuo panašūs. R. Masiulis paskutiniu metu bene labiausiai dėmesio išsiilgęs – jam rūpi Vilniaus oro uosto asfaltas, pratybos traukiniuose, pašto reikalai. Anykščiai – visur dėl to taip pat minimi… Tik apie daugelį rūpimų dalykų jis, ministras “profesionalas”, iki šiol nieko, pasirodo, nėra net girdėjęs. Paprasčiausiai kaip ir visi dabartinės Vyriausybės “profesionalai” jis rūpinasi, t.y., komunikuoja arba bent jau stengiasi tai daryti. O labiausiai komunikacija nuo pat pradžios domisi vaistų pigintojas, bėgikas ir praktiškai sveikuolis Auris, jeigu aukštaitiškai. Pasirodo, iki jo pasirodymo niekas nežinojo, kad Lietuvos rinka maža, todėl tik dabar paaiškėjo, jog neaišku, kaip tuos vaistus atpiginti. Juk kas nedirba, tas neklysta. Bet būdų dar bus ieškoma… Kaip ir su Ministrų kabinetu – bus ieškoma galimybių “dirpti”.

Vakar per šalį nuskambėjo skambus pareiškimas, kad Premjeras Saulius Skvernelis vis dar nekreipia dėmesio į socialdemokratų šeštadienį pareiškimą eiti lauk iš kompanijos, kurią sudaro Ramūnas Karbauskis, Aurelijus Veryga, Agnė Širinskienė, Liana Ruokytė – Jonsson, Rokas Masiulis, Linas Kukuraitis, Jurgita Petrauskienė, Bronius Markauskas ir kiti ypatingai Lietuvai nusipelnę “profesionalai”.

Beje, tiek daug skandalų per tokį trumpą laiką buvo galima fiksuoti tik prie “valinskininkų” veikimo. Bet tikrai, buvo linksma. O dabar?..

„Po socialdemokratų sprendimo įeiname į politinio nestabilumo etapą“, – socialdemokratų sprendimą taip pakomentavo Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Tačiau S. Skvernelis ramus. Ką dar sugalvojo Ramūnas Karbauskis, Aurelijus Veryga, Agnė Širinskienė, Liana Ruokytė – Jonsson, Rokas Masiulis ir kiti iš viso “profesionalai”? Ką komunikuos, ir apie ką dar nebus nieko net girdėję?

Ai – gi Anykščiams bene labiausiai pasisekė su urėdijų reforma ir ministrų dėmesiu kraštui.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.