Kaip išsirinkti internetą Anykščiuose?

Aukštaitijos širdyje, Anykščiuose gyvenantiems žmonėms interneto paslaugos reikalingesnės negu bet kada iki šiol. Vis labiau skaitmenizuojama informacija ir pramogos tampa vis lengviau prieinamos internetu, todėl laikraščių ir radijo paskirtis bei svarba – menksta. Internetas tampa pagrindiniu ir greičiausiu naujienų sklaidos šaltiniu, o gausybė žinių ir prieinamų dalykų gali pasiūlyti kažką įdomaus bene kiekvienam vartotojui. Tačiau kaipgi pasirinkti geriausią interneto paslaugų tiekėją ir planą Anykščiuose?

Visų pirma turėkite omenyje kokie jūsų prioritetai. Jeigu mėgstate žiūrėti filmus, galbūt darbo reikalus atliekate iš namų, siunčiatės duomenis, o jei namuose yra vaikų, kurie žaidžia kompiuterinius žaidimus – reiktų rinktis kuo spartesnį internetą. Toks internetas išliks greitas ir sklandžiai kraus visus duomenis net prie tinklo prisijungus keliems vartotojams.

Antra – sprendimas tarp bevielio ir laidinio interneto. Neprivalote vieno aukoti vardan kito. Vieno geriausio sprendimo nėra. Nuo jūsų poreikio priklauso tai, ką kokie tiekėjai gali pasiūlyti. Jie dėl jūsų varžosi ir stengiasi pateikti geriausius pasiūlymus, geriausiu metu. Tokiu atveju jums, kaip vartotojui tai yra labai naudinga, nes gaunate ir laidinį ir bevielį ryšį, todėl jungtis gali ir stacionarūs ir mobilūs įrenginiai. Ieškantiems konkretaus sprendimo arba turintiems ribotą biudžetą, reikėtų žinoti porą niuansų. Kai kurie mobilaus arba belaidžio interneto planai turi duomenų apribojimus, todėl tai ne visad bus geriausias sprendimas tiems vartotojams, kurie daugiausiai internetą naudoja namų aplinkoje, siunčia didelės apimties duomenis ar žiūri filmus. Tokiems poreikiams daug geriau tinka laidinis ryšys. Vis dėlto, jeigu gyvenate arba dirbate Anykščiuose ir nuolat judate ar tenka užduotis atlikti vis kitose vietose – mobilus internetas bus būtent tai, ko jums reikia. Daugumos operatorių ryšys dengia bene visą (~99 procentus) Lietuvos teritorijos, tad su sparta ir ryšio pasiekiamumu tikrai neturėtų kilti problemų.

Trečias ir ko gero vienas iš svarbiausių sprendimų yra interneto tiekėjas. Jų yra daug. Nors Anykščiuose jų pasirinkimas nėra pats didžiausias, tačiau dauguma operatorių nuolat plečia savo ryšio zonas ir gali pasiūlyti puikų ryšį bene visoje Lietuvoje. Tiesa, palyginti jų paslaugas tarpusavyje yra tikrai sunku, tačiau labai reikalinga. Jeigu žinosite visą pasiūlą (arba kuo daugiau jos), tikrai nepermokėsite. Lyginimas truktų ne vieną valandą, o kur dar akcijos, nuolaidos ir kiti pasiūlymai…

Yra tokių paslaugų tiekėjų kaip myPlan, kurie pagal jūsų gyvenamąją vietą parinks geriausią interneto planą. myPlan paslaugos yra nemokamos, o jie veikia nešališkai, todėl tikrai galite būti ramūs, kad gausite geriausią pasiūlymą. Registruotis nereiks, pakanka tiesiog užpildyti užklausą, o pasiūlymą gausite greitai ir paprastai.

Rinkdamiesi planą, nebijokite įsipareigoti. Tai dažnai atbaido net ir nuo gerų pasiūlymų. Pasidomėkite perkėlimo galimybėmis ir gausite geriausius pasiūlymus be jokių „kabliukų“. Patikusią sutartį visad nebus sunku pratęsti, tačiau, jeigu įsipareigosite ilgesniam laikui, o vėliau aplinkybės keisis – nežinant sąlygų atsisakyti bus sunku arba vis tiek reiks mokėti plano mokestį. Gaudami pasiūlymą iš myPlan taip pat gausite ir atsiliepimus iš pirmų lūpų. Specialistai jus supažindins su vartotojui svarbia informacija.

Ko reiktų vengti? Nepatikimų paslaugų tiekėjų. Visgi, jeigu naudojatės patikimo tarpininko arba domitės gerą reputaciją turinčio interneto paslaugų tiekėjo planais, dvejoti nėra ko. Jūs žinote konkrečias detales, faktus ir skaičius, todėl galite būti ramūs, jog priimamas sprendimas bus pats geriausias.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.