Kaip išlaikyti santykius per atstumą?

Daugelis žmonių mano, kad poros santykiai per atstumą niekada nepasiteisina. Jūsų šeimos nariai bei artimiausi draugai gali net bandyti įkalbinėti jus nuo tokių santykių susilaikyti arba tiesiog to nevertinti pernelyg rimtai.

Kuo ypatingi santykiai per atstumą?

Žinoma, kad tokie santykiai nebus lengvi – dėl didelio atstumo daugelis dalykų dažnai tampa neįgyvendinami. Kartais viskas gali atrodyti per daug sudėtinga. Tačiau būtent dėl jus skiriančio didelio atstumo paprasti dalykai ir tampa nepakartojamais – galimybė laikyti mylimo žmogaus ranką, kartu gaminti maistą, jausti vienas kito prisilietimus ar tiesiog eiti pasivaikščioti. Šie, atrodo, paprasti dalykai staiga įgauna visai kitokią prasmę. Tačiau vienas didžiausių privalumų yra tai, kad tokiuose santykiuose jūs daug daugiau kalbatės ir mokotės vienas apie kitą. Jūs tiesiog skiriate žymiai daugiau laiko pokalbiams. Kai poros, gyvenančios kartu, tuo metu dažniausiai sėdi šalia vienas kito ir žiūri serialus ar užsiima savais reikalais. Be to, jūs labiau džiaugiatės matydami vienas kitą ir labiau vertinate laiką, kurį praleidžiate kartu.

Todėl jei poroje yra pasitikėjimas, pagarba vienas kitam ir abu yra pasiryžę šiokiems tokiems išbandymams, šių santykių perspektyva tikrai nėra niūri. 

Yra keletas esminių patarimų, kuriais pasinaudojant, santykiai per atstumą bus tikrai paprasčiau ir lengviau įgyvendinami.

Kaip išlaikyti santykius per atstumą?

1. Stenkitės bendrauti reguliariai. Kiekvieną rytą pasisveikinkite ir atsisveikinkite.  Stenkitės informuoti mylimąjį apie savo gyvenimą ir įvykius, kad ir kokie kasdieniški dalykai atrodytų. Nepamirškite siųsti vienas kitam nuotraukų ir trumpų vaizdo įrašų. 

Santykių pradžioje abu nuspręskite, kiek dažnai norite kalbėtis. Šis iš anksto aptartas aspektas gali padėti išvengti neišpildytų lūkesčių ir nusivylimo vėliau. Žinoma, spontaniškai gautas telefono skambutis bus tikrai maloni staigmena, tačiau ilgesnių pokalbių planavimas gali padėti užmegzti gilesnį ryšį bei sukurti tam tikrus poros ritualus. 

2. Apsilankymai vienas pas kitą. Suplanuotos kelionės vienas pas kitą yra tai, kas iš esmės padeda nenutrūkti santykiams per atstumą. Žinant, kad pasimatysite, jūs galite planuoti, ar kažką veiksite kartu. O gal jums abiems tiesiog svarbu būti šalia vienas kito?

3. Nepamirškite intymumo. Seksualinio intymumo palaikymas yra pagrindinis iššūkis santykiuose per atstumą. Jei jums ir jūsų partneriui patinka reguliarus seksas, jums gali kilti problemų dėl intymaus kontakto stokos kelių savaičių ar mėnesių bėgyje. Visgi, čia tikrai yra būdų neprarasti intymaus ryšio vienas su kitu. Galima keistis seksualiomis nuotraukomis, galima kalbėtis apie seksą ir dalykus, kuriuos norėtumėte išbandyti. Galima užsiimti seksu telefonu, siųsti erotinius laiškus, žinutes vienas kitam. Taip pat, galima užsiimti abipuse masturbacija vaizdo pokalbių metu ( tam padės dildo, masturbatoriai ir kt.). 

Normalu, kad iš pradžių jausite drovumą, bet nedvejodami iškelkite šiuos savo jausmus mylimajam. Būtent dalinimasis nepatogiomis akimirkomis dažnai padeda sukurti daugiau intymumo. Tiesiog atminkite, kad ne visi gali jaustis patogiai, todėl bendrai nuspręskite dėl nuotraukų, sekso telefonu ar kameros naudojimo ribų.

2. Nustatyti datą, kada pradėsite gyventi kartu. Nors santykiai per atstumą gali būti puiki ir nepakartojama patirtis, tačiau ilgainiui tikriausiai visgi norisi būti kartu toje pačioje vietoje, kur ir jūsų mylimasis. Šis svarbus santykių aspektas turi būti rimtai aptartas, nes būtent tai padės abiems poroje jausti, kad santykiuose yra žiūrima ta pačia kryptimi.

Užsak. Nr. 2548

Comments are closed.