Kaip aptarnaujami naujieji konteineriai (video)

 

Nuo lapkričio 11 dienos pradėjo veikti naujieji pusiau požeminiai konteineriai, esantys Anykščių mieste.
Naujųjų konteinerių įrengimui, kuriuos aptarnauja UAB Anykščių komunalinis ūkis, didžiąją dalį lėšų skyrė Europos Sąjungos fondai. Jiems ištuštinti reikia ir specialaus automobilio. Šiukšlių išvežimas iš naujųjų konteinerių jau prasidėjo. Tiesa, pats procesas kol kas lėtesnis negu išvežant šiukšles iš senųjų.
NYKŠČIAI

14 komentarų

 1. surinkimo ir išvežimo paslauga brangs. Darbui reikalingi kvalifikuoti specialistai, turintis lizenciją dirbti prie keliamosios technikos.

  • Nežinau tu nieko. Pasidomėti lietuviška istymų bazė nėra reikalo?

   • Gal tu pats Anykščių Gebelso pasiuntinukas?
    Parodyk kur normalioje įmonėje stropuotojas/ krovinio prikabinėtojas įdarbintas be kvalifikacinio pažymėjimo. Labai bus įdomu inspecijos pareigūnams.

    • Pagal tavo kvaila logika, tai ir norfos mėsininkas yra prikabinėtojas? Pasiskaityk darbo skelbimą, ir surask kur yra reikalavimas TURĖTI BENT kokį pažymėjimą? https://www.dirbk24.lt/siuksliu-konteineriu-prikabinetojas-473577.html
     Ar tarybinės propagandos sužaloti smegenys tau sako, kad supuvusiame kapitalistų pasaulyje galima pažeidinėti įstatymus? Islandijoje galima papirkti darbų inspekciją?

     • Ginčus sprendžia Teismas, jeigu šalys nesusitaria gražiuoju .
      Paprastai teismų praktika rodo, kad Anykšičių savivaldybės ir jos įmonių teisininkai pralaimi ginčus Teisme. Taigi, nereikia kočioti bačkos į kalną, jei nesi tikras, kad išlaikysi….

 2. O jis paklauskit kiek maišų jau suplišo

  • Bendrovė, įrengusi konteinerius suteikia sutartyje numatytą garantiją. Suplyše t.y. supuvę maišai bus pakeisti iš Rangovo sąskaitos 🙂 Mero pavaduotojas pasirūpins 🙂

 3. Vaje vaje kiek vargelio,juk yra daug paprastesnių, užjaučiu,o dar filmuotis reiks…

 4. Garantuoju 100 proc, kad brangs paslaugos šiukšlių išvežimo. Nes kur seniau iškart konteinerį iškratydavo, dabar vlnžin kiek laiko tenka terliotis…

 5. Pafilmuokit kai su ta sena palutarka scania su zvyro kausu sitas siuksles veza 😀

 6. komunalininkas

  Esmei , komunalininkų teisininkas yra kietas , bylų nepralošinėja.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.