Kaimynus jau lankė

Panevėžio rajono Raguvos seniūnas Juozas Skorulskis patvirtino, jog beveik visi Anykščių-Panevėžio rinkimų apygardos kandidatai į Seimą jau aplankė vietos gyventojus. Tačiau raguviečiai, o ir aplinkinių vietovių žmonės iš to nieko gero nesitiki.
Paklaustas, kaip vyksta agitacija, seniūnas nepaminėjo vienintelio Tvarkos ir teisingumo partijos atstovo. Kiti krašte jau lankėsi.
„Þinau, buvo Algis iš Kavarsko, Lukas Pakeltis, Darbo partijos atstovas smarkiai agitavo, Auksė Kontrimienė kelis kartus viešėjo. Tiksliau, po namus vaikščiojo. Ankščiau, kai Sergejus Jovaiša, o po to Greta Kildišienė su Ramūnu Karbauskiu atvažiavo, tai buvo organizuojami gyventojų suėjimai. Apie 30 susirinkdavo. Dabar renginių suorganizuoti niekas neprašo, tai nėra”, – kalbėjo J. Skorulskis.
Paklaustas, ar vietos rinkėjai nesigaili dėl perbraižytų rinkiminių apygardų ribų, seniūnas sakė, jog žmonėms atrodo, jog blogiau ir būti negalėjo.
„Labai nepatenkinti. Þmonės klausinėja vienas kito, kuo tie anykštėnai mums padės? Kalba apie tai, jog tiems kandidatams jie bus įdomūs tik per rinkimus ir ne daugiau. Vadoklių, Miežiškių seniūnijose šneka taip pat. Mūsų rinkimų apylinkėse visada stipriausi būdavo Valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatai. Dabar žmonės visiškoje neviltyje. Pensijos nekyla. Atlyginimai nors ir didinami po truputį, tačiau jie nuvertėjo daugiau nei tris kartus. Juk euras tapo tokios vertės kaip buvo litas“, – seniūnijos gyvenimo nuotaikomis pasidalino Raguvos seniūnas.
Anykščių-Panevėžio vienmandatinėje apygardoje Seimo narius rinks Raguvos, Šilų, Miežiškių, Nevėžio, Trakiškio, Velžio, Liūdynės, Katinų, Vadoklių, Jotainių, Maženių rinkimų apylinkėms priklausantys gyventojai. Jie sudarys maždaug trečdalį apygardos rinkėjų ir lemiamos įtakos rinkimams, tikriausiai, nepadarys.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.