Kaimynai mirusįjį pamatė per langą

Antradienio vakarą Anykščių J. Biliūno g. 30 name dirbo sutelktinės policijos, medikų ir ugniagesių pajėgos. Kilus įtarimui, kad viename iš butų gali būti negyvas žmogus, gyventojai išsikvietė pareigūnus. Atvėrus buto duris, buvo rastas miręs buto savininkas V.B.

 

Nemalonų kvapą gyventojai jautė jau praėjusios savaitės viduryje. Iš pradžių manyta, kad kažkur genda maistas, juo labiau, kad praeitą savaitę stiprus vėjas išnešiodavo kvapus.

Savaitgalį kvapas sustiprėjo, o antradienį jau tapo nebepakenčiamas. Kvapas sklido iš V.B. buto. Vyras į telefono skambučius neatsiliepė, durys buvo užrakintos. Gyventojai vakare pasistatė kopėčias ir per langą antrame namo aukšte įžvelgė, kad koridoriuje guli kūnas.

Pirmiausia atvyko ugniagesiai, atvėrė duris, tačiau jie nesiryžo eiti vidun, kol kūno neapžiūrėjo greitosios pagalbos medikai ir policijos pareigūnai. Mirusiojo kūną iš buto išgabeno laidojimo paslaugas teikiantys kupiškėnai.

V.B. gyveno vienas, pastovios darbo vietos neturėjo, todėl kaimynai ir ne iš karto susigaudė, kad jo nesimato. Butas, kuriame gyveno V.B., buvo praskolintas, jame buvo atjungta net elektra, todėl ir pareigūnams buvo pakankamai sunku viduje dirbti.

Pasak kaimynų, mirusysis buvo labai ramus, gero būdo, bet uždaras.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

NYKŠČIAI

Vienas komentaras

  1. Ilsėkis ramybėje, Valentinai

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.