Kaimo bendruomenės – nuo švenčių iki švenčių

Tokį įspūdį galima susidaryti, pabendravus su Anykščių rajono žmonėmis – gyventojams labai svarbu nenusileisti kitiems ypatingomis progomis.

Apie praėjusius 2017-tus metus – Jolita Kontrimavičienė, Šlavėnų kaimo bendruomenės pirmininkė.

„Šie metai bendruomenei buvo labai darbingi. Įgyvendinome tris projektus, kurie dar labiau suartino bendruomenę, į jos veiklą įtraukėme jaunimą. Vienas iš įsimintiniausių renginių mums buvo rajono bendruomenių sambūris „Visi savi“, kuriame sulaukėme daug dalyvių ir svečių. Dalyvavome rajoninėse šventėse – Miesto šventėje ir Obuolinėse. Prieššventiniu laikotarpiu bendruomenės namuose pynėme Advento vainikus, kuriais puošėme bendruomenės ir savo namus. Daug džiaugsmo suteikė kalėdinė mugė Menų inkubatoriuje. Jau antrus metus šalia bendruomenės namų įžiebiame Kalėdų eglutę, ji spindės ir džiugins iki Trijų karalių. Šiais metais per eglutės įžiebimo šventę sulaikėme svečių – atvyko A. Baranausko pagrindinės mokyklos mokytojų kolektyvas, kuris parodė spektaklį „Kaminkrėčio nuotykiai“. Ir Kalėdų senelis buvo, ir dovanas dalino, ir šokome, ir dainavome, ir arbatą gėrėme, ir apie kitų metų renginius kalbėjome.
Dėkoju visiems aktyviems šlavėniškiams, kuriuos bet kada galiu pasikviesti į pagalbą, kurie nestokoja naujų idėjų ir kurie „išjudina“ visus kitus“, – laikraščiui “Šilelis” kalbėjo J. Kontrimavičienė.

6 Komentarai

  1. Sveikinu Jolita, ji tokia šaunuolė

  2. Jolita,tik į priekį…

  3. na, nežinau, kaip ir viskas gerai, bet aš įsivaizduoju veiklą truputį kitokią…renginiai, renginiai, renginiai..reikia burti žmones aplinkos tvarkymui, savitarpio pagalbai, senų žmoių priežiūrai, lankymui…ir mes pasensime, patikėkite. ir dar daug , daug ką reikia nuveikti. DAUG.

  4. //////
    Saunuole Jolita,aktyvi moteris,tinka tau sios pareigos,sekmes darbuose,tik i prieki….👍

  5. JŪS NEĮSIVAIZDUOKITE, O DIRBKITE, KAS NELEIDŽIA? Didžiuotis ir džiaugtis reikia tokiais žmonėmis, kurie dirba be atlygio .

  6. smagu girdeti kat yra toku bendruominu kuros moka suburti zmonis …o kaskaip kurkliu bendruomine baige isvis nukvakti pasigendame renginu ir svenciu manau kat tuoj miestelis isvis isnyks

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.