Kai kurie buvo pakraupę

Anykščių miesto šventė praūžė – bet su besivoliojančiais ir įkyriais girtuokliais. Lindo ne tik prie muzikantų, bet ir po moterų sijonais.
Miesto centre jau tai tampa tradicija. Didesnis žmonių susitelkimas iš irštvų išvilioja ir nebesuprantančius, kas vyksta aplinkui. Bėda ta, jog policija net ir po pranešimų į tokius išsišokėlius ne visuomet sureaguoja. Bendrojo pagalbos centro specialistai panašius pranešimus priskiria prie tų, kurie didelės grėsmės žmonių saugumui nekelia. O tai reiškia, jog bendruomenė turėtų toleruoti taip besielgiančius asmenis ir kartu su jais linksmintis, kol kas nors atvyks teisėtomis priemonėmis juos sudrausminti.
Per šį miesto gimtadienį "Nykščiai.lt" pavyko užfiksuoti mažiausiai kelis piliečius, kurie kėlė vienokių ar kitokių problemų šventės dalyviams. Po sijonais landžiojęs „artistas“ prie jaunimo nesikabinėjo, o atlikęs savo keistą pasilinksminimo misiją sugrįžo ten, iš kur ir buvo atkeliavęs, į renginį – į savo geltonai žalsvą landynę.
„Tik laiko klausimas, kas pakurs. Šalia kiti, normaliai gyvenančių, žmonių namai. Pranešėm apie tai į Bendrąjį pagalbos centrą, bet nieks jo nepasiėmė. Labai geras pavyzdys buvo per neseniai Anykščiuose vykusią „Superfiestą“ – kiekvieną pakavo, kuris iš už skverno traukė butelį ar skardinę“, – kalbėjo šventės renginius atidžiai stebėjęs miesto gyventojas.
Problemų dėl A. Baranausko aikštėje landyne virtusio geltono medinuko anykštėnai turėjo ir ankščiau. Tačiau tokio piktybinio ir įkyraus elgesio, koks buvo per šią miesto šventę, dar neregėjo. Svarbiausia, kad pasilinksminimo vietos tampa būtent nerūkymo, ką jau ten bekalbėti apie gėrimą, zonose.
Penktadienį policija išgabeno du asmenis iš pagrindinės miesto aikštės. Tačiau šeštadienį ir sekmadienį „grynakraujai anykštėnai“ jautėsi užtikrintai.
{gallery}galerijos/pijokelio_cirkas{/gallery}
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.