Ką reikia žinoti prieš perkant naują sėdmaišį?

Lengvus, praktiškus ir stilingus sėdmaišius dabar galima pamatyti netikėčiausiose vietose. Tokie minkšti baldai gali ne tik praturtinti bet kokį interjero dekoravimo stilių, bet ir pasižymėti įvairiausiomis paskirtimis bei komfortu, todėl juos galite pamatyti biuruose, vaikų žaidimų aikštelėse, kavinėse ar lauko terasose. Sėdmaišiai mėgiami dėl savo praktiškumo, patogumo ir gabenimo lengvumo, dėl to žmonės juos dažnai renkasi net ir terasose. Sėdmaišis pasižymi labai paprasta ir patogia konstrukcija. Pagrindiniai jo sandaros elementai yra išorinis dekoratyvinis užvalkalas ir vidinis maišas su užpildu. 

Šiandien prekyboje yra didelė modelių ir tipų įvairovė, tačiau galima išskirti tokius populiariausius:

Sėdmaišis- kriaušės formos. Kriaušės formos sėdmaišis yra klasikinis šio baldo elementas. Kriaušės formos sėdmaišis yra bene labiausiai paplitęs sprendimas, ir jis labai patogus ir patikimas. Šie sėdmaišiai yra populiarūs dėl savo viduje esančių patogių pupelių, kurios sėdint, atrodo, jog masažuoja nugarą. Negana to, šie sėdmaišiai yra ne tik patogūs, bet ir stilingi, tinka prie namų dizaino.

Sėdmaišis, kuris turi atlošą. Jis gali būti ovalus, apvalus arba stačiakampis. Šio tipo sėdmaišių pavadinimas kalba pats už save – galite ant jo gulėti ir maksimaliai atsipalaiduoti. Tokie sėdmaišiai mėgiami miegamajame kambaryje ir salone, nes ant jo sėdint patogu ilsėtis, skaityti knygą, gerti arbatą ar tiesiog žiūrėti televizorių.

Sėdmaišis, kuris vadinamas pagalve. Tai išskirtinis sėdmaišis, kuris sulaukia vis daugiau dėmesio tarp sėdmaišių mylėtojų. Jis kitoks, tačiau yra patogus, stilingas ir mėgiamas vaikų bei gyvūnų. Šio sėdmaišio struktūrą sudaro du susiūti stačiakampiai, dėl to jo išvaizda yra moderni ir patraukli.

Sėdmaišis gali būti puikiai integruotas į bet kokio stiliaus interjerą

Sėdmaišių nematomos linijos suteikia kambariui originalumo ir padeda sukurti teigiamą atmosferą. Sėdmaišio konstrukcijoje nėra kietų ar aštrių elementų, todėl šiuos baldus ypač mėgsta vaikai. Šis minkštas fotelis yra pakankamai lengvas (priklausomai nuo modelio, svoris svyruoja nuo 2 iki 10 kg), todėl jį galima lengvai perkelti iš vienos vietos į kitą arba nešti į iškylą ar paplūdimyje. Sėdmaišių universalumas ir patogumas yra pagrindinės priežastys, kodėl žmonės juos taip myli. Esame įpratę, jog tekstiliniams ar odiniams baldams reikalinga specifinė priežiūra: specialūs valikliai, impregnantai, valymo įrenginiai. Viena iš daugelio priežasčių, kodėl sėdmaišiai yra tokie populiarūs – lengva jų priežiūra nereikalaujanti papildomų išlaidų. Mūsų siūloma produkcija pagaminta iš Oxford medžiagos (medžiaginiai sėdmaišiai) arba dirbtinės odos (odiniai sėdmaišiai), kurios pasižymi hidrofobinėmis ir hidrostatinėmis savybėmis, todėl dauguma nešvarumų ir skysčių nuslysta sėdmaišio paviršiumi. Įvairias dėmes lengvai pašalinsite vandens ir šluostės pagalba, dėl šios priežasties nesusidursite su valymo keliamais iššūkiais. Kaip jau minėjome, sėdmaišis sudarytas iš dviejų dalių: vidinio maišo su granulėmis ir išorinio apvalkalo. Išorinis užvalkalas lengvai nuvelkamas užtrauktuko pagalba, todėl norėdami užtikrinti idealią švarą aplinkoje jį galite plauti 30 laipsnių temperatūroje.

Sėdmaišiai yra puikus pasirinkimas, dėl to sėdmaišiai internetu yra populiarūs ir mylimi visų. Išbandykite juos ir jūs, pamatysite, vaikai juos dievina.

Vienas komentaras

  1. Šieno į bulvyni maišą prisikisk ir bus sedmaisis. Galėsi ant jo sėdėti pufe ir į kekšes ziureti🙈

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.