Ką daro Anykščiuose jaunimas? Kuria verslą

Du jauni vaikinai metus svarstė, kuo čia užsiimti, galiausiai, sulaukę kol vienam iš jų sukaks pilnametystė, įkūrė savo įmonę, kuri prekiauja tarptautiniu mastu.

Anykštėnai Julius Pavilonis ir Gediminas Butkus, nepaisant jauno amžiau, šiemet įkūrė mažąją bendriją ir ėmėsi prekybos savo sukurtais produktais.
„Gegužės mėnesį man sukako 18 metų, tada įkūrėme įmonę ir pradėjome veiklą“, – pasakojo J. Pavilonis, besimokantis J. Biliūno gimnazijoje. G. Butkus tapo įmonės vadovu, nes jis metais vyresnis ir mokosi aukštojoje mokykloje.  „Esame didmenininkai, orientuojamės į užsienio rinką, o šiuo metu plėtojame savo veiklą“, – pasakojo J. Pavilonis.
Pasak vaikino, nors prekybą galima vystyti ir Lietuvoje, didelė tikimybė, kad jie savo veiklą perkels į Angliją. „Dėl mokesčių politikos gali tekti perkelti įmonę“, – pasakojo J. Pavilonis apie tai, kad ieškos verslui palankesnės aplinkos.
Linas BITVINSKAS

15 Komentarai

 1. Ačiū. Labai išsami informacija. Puikus verslas. puikūs produktai. Be abejo, dėl mokamų ypatingai didelių mokesčių verslą reikia kelt į Angliją. Taip pat verta būtų pasvarstyt dėl gyvenamosios vietos keitimo. Gal Monakas ? Žinom, kad ten verslo grietinėlė kuriasi.

 2. tai kokie produktai ,gal it aš pirksiu

 3. Parama iš savivaldybės pasiims…

 4. saunuolei daugiau tokiu o Lt net uz ora reikes moket tai begt kuo toliau jei yra galimybe

 5. Po kiek skysciai

 6. Šaunuoliai! Žurnalistas nepaminėjo, kokius produktus sukūrė… Norėčiau įsigyti ir palaikyti jų verslą…

 7. na tokiu jaunuoliu tikrai reta, sugeba atrasti laiko ir mokslams ir verslui

 8. Ei Anykščiai, pavydėkite!!!

  Šiandien Alytuje duris oficialiai atvėrė naujos kartos stiklo paketų gamykla. Iškilmingoje ceremonijoje bendrovė „Glass LT“ pristatė 9,2 mln. eurų investicinį projektą. Planuojama, kad dėka modernių sprendimų, įmonės stiklo apdirbimo galimybės išaugs apie 50 proc., o darbo našumas – ketvirtadaliu, teigiama bendrovės pranešime žiniasklaidai.

  Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/verslas/verslas/glass-lt-atidare-nauja-gamykla-alytuje.d?id=79741381

 9. Nykščiai.Lt reikia uzdeti kaskokius mokescius,uz laiko švaistyma,nu nes nieko neparase,o perskaiceu viska,bet nieko nesupratau,apart to kad valstybe kalta kaskuo.sukureu versla gaunu pajamas,bet mokesciu nenoriu moket,jokioje valstybeje legaliai nesiversi nemokejes mokesciu.koki produkta kuria pacanai,hui paimios,nu lempa ne straipsnis,laiko gaisimas skaityt tokias naujienas

 10. Wow wow wow , saunuoliai taip ir toliau

 11. komedija kokia tai užuominom šneka tai kas žino ka jie gamina

 12. Paprekevus kinisku sudu skelbimuos -verslu netampama

 13. ir as pirksiu -tik ka parduoda ora ar debesis

 14. Tikrą gyvenimo tuštybę, totalus nusisnekejimas bernelio.

 15. Linkiu didžiausios sėkmės tokiems jaunuoliams, nebijokite rizikuoti, veikite, niekas už jus nieko nepadarys. Svarbiausia pasirinkti gerą strategiją, sukontroliuoti valdymą ir visa gamyba eisis kaip per sviestą. Gero vėjo!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.