K. Tubis: „Anksčiau sumokėdami ilgalaikės paskolos dalį sutaupėme beveik 3 tūkst. eurų“

2017 m. vasario 27 d. Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktorius Audronius Gališanka pasirašė raštą dėl ilgalaikės Anykščių rajono savivaldybės paskolos dalies grąžinimo. Nors kredito grąžinimo pradžios diena, nustatyta paskolą suteikusio banko AB DNB, yra 2017 m. birželio 30 d., buvo nuspręsta nelaukti ir paskolos dalį sumokėti anksčiau.
„Kredito gavėjas turi teisę grąžinti kreditą ar kredito dalį anksčiau sutartyje nustatytų kredito grąžinimo terminų, nemokėdamas jokių mokesčių už išankstinį kredito grąžinimą. Nelaukdama paskutinės dienos ir anksčiau sumokėdama ilgalaikės paskolos dalį, Anykščių rajono savivaldybė sutaupė beveik 3 tūkst. eurų. Tai yra vienas iš puikių pavyzdžių, kaip efektyviai taupomos biudžeto lėšos, kurios, esant reikalui, bus perskirstytos ir panaudotos kitoms Anykščių rajono gyventojų reikmėms“, – situaciją komentavo Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis.
2015 m. Anykščių rajono mero iniciatyva Savivaldybės administracijos Finansų ir apskaitos skyrius organizavo ilgalaikių paskolų refinansavimą. Komerciniams Lietuvoje veikiantiems bankams pateikus užklausą dėl Anykščių rajono savivaldybės paskolų refinansavimo ir AB DNB bankui pateikus geriausią 0,95 procentų kintamosios baržos pasiūlymą, tų pačių metų gruodžio 17 d. buvo pasirašyta kreditavimo sutartis.
Galutinis Anykščių rajono savivaldybės kredito grąžinimo terminas – 2026 m. gruodžio 20 d. Be jau sumokėtos dalies Anykščių rajono savivaldybė turės grąžinti 2 839 645.68 Eur.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.