Jubiliatų šventė Skiemonyse

Praėjusį šeštadienį Skiemonių skyriuje vyko nuotaikinga, jau tapusi tradicine, jubiliatų šventė „O siela visada jaunystės kupina“. Buvo sukviesti jubiliatai nuo 40-čių iki 90-ąjį jubiliejų švenčiantys.

Šventę pradėjo renginio vedėja Raimonda Baurienė, kuri visiems linkėjo branginti kiekvieną gyvenimo akimirką, saugoti savo viltis ir svajones ir labiausiai saugoti save.
Jubiliatus pasveikino seniūnas Stasys Steponėnas ir  Seimo narys Antanas Baura, kuris jubiliatams įteikė dovanas Lietuvos šimtmečio proga.
Šiltais plojimais šventėje buvo sutiktos I. Kuliavienė, D. Baškienė ir A. Mackonienė, kurios savo dainomis pavergė žiūrovų širdis. Juoko dozę dovanojo Utenos kultūros centro Leliūnų skyriaus meno mėgėjų teatras „Le Liūnė“, parodę Jono Šarkausko komediją „Koldūnai“.
Šventės  dalyviai grožėjosi Skiemonių moterų piešiniais iš vasaros kūrybinių užsiėmimų (vadovė – dailininkė Rasa Kesminienė).
Po koncerto visi susėdo už bendro stalo. Jubiliatus sukvietė ir šventę organizavo AKC Skiemonių skyrius, Katlėrių  ir Skiemonių kaimų bendruomenės.

Regina Strolienė

 

 

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.