Jonas Kadžionis pasisakė dėl pliažo Lukiškių aikštėje

Legendinis partizanas Jonas Kadžionis-Bėda, pasisakė, ką mano apie Vilniaus Lukiškių aikštėje įrengtą pliažą.

 

19 komentarų

 1. Karalius nuogas !!! :)

  Ale kaip dar Šimašius ten dar neatidarė nudistų pliažo?! Va čia tai būtume išgarsėję… 🙂

 2. geriau tegu pasisako kaip eilinius žmogelius jaunystej engė.

 3. Ka sitas senukas gali pasakyt? Dabar kiti Laikai!!!

 4. juk ne aludziu pristate,lai vaikuciai krykstauja negi asaras pastoviai braukt,galvokim apie vaiku ateiti,o praeitis visada liks musu sirdyse.

 5. Jei kažkoks niekšas ant kapo ar kokioj žudynių vietoj pripylė smėliuko ir pavadino „byču“, t.y. pliažu, nebūtina prie tokios durnystės prisijungti. Deja, deja, daugeliui svarbiau paėst, pagert, padrybsot, o rimti dalykai juos tiesiog nervina… Normalūs ir save gerbiantys žmonės ne tik kojos nekels į šimašinę „strakciją“, bet ir savo vaikų neleis.

 6. puikus Šimašiaus sumanymas. jei ten žmonės renkasi ir jiems džiugu, tai ir gerai. tikrai palaikau Vilniaus merą.

 7. To anykštėnas

  Normalus ir save gerbiantys zmones tokiais žodžiais nesimetys kaip jus.turekit savigarbos ne tik kitus mokyti,bet ir pats elkitės garbingai.

 8. Ai baikit viena kart

  Plazas yra ir gerai ,a kiek galima malt apie lukiškes .Pastatyt Fontana grojanti dat ir bus puiku.

 9. Labai gerai padarė tik sėja gera eurą reikia dar kalėjimą sulyginti su žeme ir pastatyti vietoi jo pramogų parka

 10. O prie ko čia Vilnius ir Tubio dėdė Kadžionis? Kodėl jo nuomonės klausiama? Manau, Vilniaus reikalus Vilniaus savivaldybė ir joje gyvenantys žmonės turi spręst.

 11. Ką šitas gali pasisakyti ?

  Ir negirdėjus jo pasisakymų aišku…DDD

 12. Jau Vilnius tai visai nusivažiavęs. Šimašių, Ūso draugą, seniai trim skūrom reikia vyti lauk, o jie dar perrinko antrai kadencijai. Dabar nebežino kaip tokiu švaistūnu atsikratyt, pliažui pinigų negaila, o smulkiuosius verslininkus, per karantiną nedirbusius, mokesčiais apdėjo.

 13. taip sugebejo atejunai supriesinti Lietuva kad skerde vieni kitus lietuviai kaip kiaules ir iki siol nezino kurie cia didvyriais turi buti -is tikro tai atejunu ypac kariskiu labai mazai buvo likviduota

 14. Da spejai sindi lyg triju, pajemiau pinkis Volpas Hengelman. Gerus alus, skrandzia negrauzia kep Svyturia is milteliu. Bo raugu gi veza is Lydos alaus daryklas berods. I pylia šufeliais – šindi tokia, rytoj tokia. Tik po ketvirta butelia sunkiai aina istart bravara pavadinimus

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.