Joną Kadžionį – į Briuselį

Per artėjančius rinkimus į Europos Parlamentą bus galimybė balsuoti už politinę jėgą, kuri pirmu numeriu į savo sąrašus įrašė anykštėną.

Partijoms iššūkį mes ir pirmą kartą į Europos Parlamentą pretenduos  visuomeninis rinkimų komitetas „Vytautas Radžvilas: susigrąžinkime valstybę”, kurio narius neseniai paskelbė V. Radžvilas.
Simboliniame šio komiteto steigėjų sąraše yra 141 asmuo. Pirmuoju įrašytas legendinis Anykščių krašto partizanas Jonas Kadžionis-Bėda. Dėl garbaus amžiaus, vargu ar J. Kadžionį įtrauks į rinkimų kandidatų sąrašą, bet būtų gražu. Anykštėnai balsuotų.
Lietuvoje rinkimai į Europos Parlamentą vyks gegužės 26 dieną.
NYKŠČIAI

9 Komentarai

  1. Čia juokais ar rimtai.

  2. Jono Kadžionio-Bėdos nelengvas apsisprendimas

    Sunkiausia sekmadienį bus apsispręsti partizanams, politkaliniams ir tremtiniams. Jiems Sigutis Obelevičius nėra svetimas kaip komunistas – konservatorius, o tremtyje gimęs Kęstutis Tubis yra vienas iš jų. Žinau su kokia pagarba jis atsiliepia apie savo likimo brolius ir seseris. Partizanai niekada savų neišduoda! Kiek brudo Stalino NKVD yra išpylusi ant jų vadų ir eilinių – žinome. Štai kam bus sunkiausia apsispręsti. Tačiau tikiu, kad šie visus pragarus atkentėję ir gyvi išlikę žilagalviai nepasimes ir ras rajonui patį tinkamiausią sprendimą.

  3. Pasaulio pbaiga.Dar įtraukit Jakavoní ir numirusì Smetoną.

  4. Nebejuokinkit pasaulio. Dar koki gaidjurgi ar daktarą pasiuskit į europarlamenta.

  5. tikrai kad žmonės nukvako ,lyg nėra jaunu žmoniu ,sergančius ligotus ivairius su parkenso lygom i Briuseli

  6. Seni busime visi, bet to Seno protas neprilygsta kai kuriems jauniems. Kai parodo per ,, Klausimėlį ” tai nėra kur dėtis, atrodo kad jie iš kito pasaulio. štai ir jauni….

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.