Jolanta Pupkienė pripažinta ryškiausia vaikų ir jaunimo teatro režisiere

Kasmet, pavasarį – Tarptautinės teatro dienos proga ryškiausiems šalies teatralams, režisieriams, teatro kolektyvams yra įteikiamos Nacionalinio kultūros centro nominacijos už sezono ryškiausius pasiekimus. Lietuvos teatro kolektyvai ir vadovai  pristatomi net 10–tyje skirtingų nominacijų.

Nominacija  „Ryškiausias sezono vaikų, jaunimo teatras ir režisierius“, įteikta Anykščių kultūros centro Troškūnų teatro studijai „Mes“ ir režisierei Jolanta Pupkienė.
NYKŠČIAI

7 komentarai

 1. Taip, tikrai.Kad kiekvienas darbas ryškus, tai neabejotina.Kalėdinis spektaklis buvo aukščiausias lygis…Sveikinam

 2. Anykščiai

  Sveikinam, puiku.Kada išvysim naujus darbus, ypaš tokio lygio, kaip Kalėdinis

 3. Troškūnietė

  Kiekvieną dieną okupuoja vaikai kultūrkę ir laksto po Troškūnus Jolanta su savo maskatuojančiais plaukais ir vedžiojasi savo „teatralus“, kaip ji vis sako.Yra gražaus jaunimo Troškūnuose, jaučiasi gyvybė, sveikinam.

 4. Žilvinas Pranas Smalskas

  Sveikinu Jolanta Tave ir Tavo vaikus. Tikrai esat ryškiausi Lietuvoj 🙂

 5. Mokytojas

  Jau minėjau, kat kai pamačiau šio teatro vaikus scenoje, supratau, kad jie yra „vienas monolitas“, visi einantys vienu tikslu.Tai be abejo stebina, ypač šiais technikos ir nesusikalbėjimo laikais.Bet, tai žavi.

 6. Šaunuolė Jolanta ir jos ugdytiniai.Va čia suprantu-TEATRAS“ MES“!!!!!!O gali būti ir MES-TEATRAS!!!!!!!!!Kaip bebūtų viskas yra aukštas lygis.Sveikinu n u o š i r d ž i a u s i a i ir džiaugiuosi,ir didžiuojuosi.ŠAUNUOLIAI.!

 7. Anykštietė Julė

  Visada einu pažiūrėt į kultūros centrą šito teatro spektaklių ir laukiu vis kada ką parodys.Sveikinu.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.