Jaunimui pasiūlyta prisidėti prie savanoriškos veiklos

Gruodžio 13 dieną Anykščių L. ir S. Didžiulių bibliotekoje įvyko atviras Anykščių rajono savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos posėdis.

Kelios dešimtys Anykščių krašto jaunuolių iš miesto ir rajono mokyklų nepagailėjo laiko susipažinti su naujos kadencijos Jaunimo reikalų tarybos nariais, jos funkcijomis, tikslais ir lūkesčiais ateinantiems metams. Atėjusiems taip pat pristatytos rajone veikiančios atviros jaunimo erdvės, jaunimo užimtumo projektai ir ilgalaikės jaunimo savanoriškos tarnybos galimybės, savanorius priimančios organizacijos.

Prisistatė ir atstovai iš savanorišką veiklą organizuojančios organizacijos „Tau Penki“, pakvietę iki sausio 15 d. registruotis ir, atlikus savanorišką tarnybą, prisidėti papildomų balų prie stojimo. Vėliau interaktyvioje užduotyje diskutuota apie atvirų jaunimo erdvių poreikį bei jaunimo situaciją rajone. Kartu su jaunuoliais aptartos idėjos apie aktualios informacijos jaunimui viešinimą, dar aktyvesnę Jaunimo reikalų tarybos veiklą.

Jaunimo reikalų taryba džiaugiasi jaunuolių aktyvumu ir dalyvavimu, panašaus formato jaunimui aktualius renginius planuoja ir ateityje.

Dominykas Puzinas

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.