Jaunimo reikalų taryba sieks pakeisti jaunimo situaciją rajone

Gruodžio 13 dieną (penktadienį) 14 valandą Anykščių L. ir S. Didžiulių bibliotekoje vyks atviras naujai išrinktos Anykščių rajono savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos posėdis.

Į jį kviečiami visi Anykščių rajono jaunuoliai (14-29 m.), norintys ne tik susipažinti su Jaunimo reikalų tarybos nariais, jos veikla, bet ir turintys pasiūlymų, pageidavimų kaip pagerinti jaunimo situaciją rajone.
Jaunimo reikalų tarybos pirmininko pavaduotojas Dominykas Puzinas sakė, kad šio susitikimo tikslas – noras, kad jaunimo reikalai rajone gerėtų. „Dabar Anykščių rajone neveikia nė viena jaunimo organizacija, sunku tapti savanoriu. Tai ypač aktualu mokyklas baigiantiems jaunuoliams, kurie praranda galimybę prisidėti tam tikrą balo dalį prie stojimo“, – sakė D. Puzinas.
Pasak jo, Jaunimo reikalų taryba, sudaryta tiek iš jaunų žmonių, tiek iš savivaldybės atstovų, nori išgirsti kuo daugiau idėjų, nuomonių ir su visais norinčiais padiskutuoti laisva forma.
Linas BITVINSKAS

8 komentarai

 1. Dominykas yra lb. Supratingas ir motyvuotas. Seniams yra ko pasimokyt.

 2. tik prašom jaunimas susirinkęs garsiai nesijuokite, nes jeigu kokia lemputė užges ant Romuko bibliotekos stogo tai gali nauji vėjai skersvėjį sukelti:)

 3. infoanykščiai

  replikuojant į jaunimo reikalų tarybos atstovų pasisakymus sakytume kad netiesos sakymas gal ir nelaikytina melu, bet tai klaidinanti informacija tiek plačiąją visuomenę, tiek jaunimą. Gal būt pati jaunimo reikalų taryba yra neveikianti ir nepadeda komunikuoti nepatyrusiems jaunuoliams su organizacijomis, kurios priima savanorius.
  Tokie ir panašūs pareiškimai galimai labiau tinkami politikuot tam tikrų grupių suinteresuotiems asmenims.
  Tikėkimės, kad sąmoningas ir iniciatyvus jaunimas susiras kur prisidėti savo savanoriška veikla ne tam, kad siekti būsimos naudos, o tam, kad savanoriaujant atiduoti savo laiką ir gebėjimus dėl bendrų tikslų tiek savęs ugdymo tiek ir organizacijos , dirbančios kartu su savanoriais įgyvendinamų tikslų.

  • Jaunimo reikalų taryba ir daro posedį, kad vyktų komunikacija tarp jaunimo ir valdžios bei organizacijų. Kad neveiksni Jaunimo reikalų taryba – klaidingas požiūris, nes jaunimo reikalų taryba katik pradėjo naują kadenciją, kadencija tik prasidėjo, o rezultatai jau matyti.

   • Atkreipkite dėmesį, kad netiesos deklaravimas yra prasta darbo pradžia. T.y. noras pasirodyti, bet ne komunikuoti…

 4. Pritariu infoanykščiai!

 5. Norint įstoti, reikia mokytis, o ne liežuviu malti!

 6. O kas cia per organas infoanyksciai? Ar is svogeriuku kompanijos?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.