Jaunieji talentai kalbėjo apie olimpiadą ir Lietuvos rinktinę

 

 

Sausio 25 dieną buvo apdovanoti geriausi 2018 m. Anykščių kūno kultūros ir sporto centro sportininkai.

„Nykščio namų“ salėje vykusioje ceremonijoje sportininkai buvo apdovanoti atsižvelgiant į amžių ir sporto šakas. Savo auklėtinius pristatė treneriai. Kai kurie iš trenerių kalbėdami apie auklėtinius net ir ašarą nubraukė.

O jaunieji sportininkai, nors ir neiškalbūs, tačiau užmojų turi rimtų. Paklausti, ko norėtų pasiekti, jaunieji Anykščių sportininkai sakė, kad sieks patekti į olimpiadą, atstovauti Lietuvą rinktinėje, arba žaisti „Barselonos“ komandoje. Beje, daugelis sportininkų minėjo, kad sąlygos sportuoti žymiai pagerėjo, jie dabar treniruojasi nebe rūsiuose, o specialiai pritaikytose patalpose. Per pastaruosius keletą metų į sporto objektus Anykščiuose investuota per 2 milijonus eurų (Anykščių kūno kultūros ir sporto centro  nuotraukos).

NYKŠČIAI

3 komentarai

  1. Kažin, ar yra Anykščiuose karate, kalnų slidininkų, kurie garsina Anykščius?…

  2. o karate sporto centrui priklauso?

  3. Sporto centro direktoriui Ž.Ovsiukui ,tik tris metai jo valdymo ir vis prastesni renginiai sportininkams. Jokios informacijos apie sportininkų apdovanojimus . apdovanojimai tiktai sporto centro vaikams. Jis gi sakosi vadovauja visiems rajono sportininkams, tai kur kiti sportininkai , kur klubai, asociacijos. Gėda Ovsiukai.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.