Jaunieji konservatoriai „gamins“ piliečius

Anykščių jaunieji konservatoriai už savivaldybės pinigus imsis mokyti. Išplatintas kvietimas kviečia moksleivius registruotis ir dalyvauti. Jaunųjų konservatorių organizuojami susirinkimai ne tik finansuojami savivaldybės, bet ir nurodoma, kad vyks savivaldybės posėdžių salėje. Dar daugiau – moksleiviai, kurie vietoj pamokų pasirinks jaunųjų konservatorių mokymus, gaus pateisinimus dėlpraleistų pamokų.

„Pilietiškumo mokykla sugrįžta! Jau spalio 22 d. 9-12 klasės moksleivius kviečiame registruotis ir dalyvauti tradicinėje, jau 14-oje Anykščiuose Pilietiškumo mokykloje!Tau rūpi miesto ir visos Lietuvos ateitis? Turi naujų idėjų, o gal pasiūlymų kaip išspręsti Anykščiams aktualias problemas? Esi pilietiškas, žingeidus ir aktyvus? Domina savivaldybės Tarybos veikla ir nori įgyti naujos patirties bei įspūdžių? Kviečiame pildyti registracijos anketą! 

Susitinkame jau spalio 22 d. Anykščių rajono savivaldybės posėdžių salėje! Šis renginys yra finansuojamas Anykščių rajono savivaldybės lėšomis.Moksleiviams, penktadienį praleidusiems pamokas, bus išduodamas pateisinimo pažymėjimas. Dalyviams būtinas galimybių pasas.“ – toks skelbimas kviečia į pilietiškumo mokyklą.

„Jaunųjų konservatorių lyga save apibrėžia šia konservatyvaus mąstymo ašimi: Libertas & Pietas. Libertas – laisvė, Pietas – pamaldi pagarba viskam: šeimai, protėviams, Tėvynei, Dievui“ ,- save pristato JKL.

Tiesa, reiktų paklausti, ar kai jaunieji konservatoriai mokys jaunuolius „pamaldžios pagarbos viskam: šeimai, protėviams, Tėvynei, Dievui“, – ar praneš jaunuoliams apie vyresnių kolegų konservatorių Seime balsavimus pritariant narkotikų dekriminalizavimui, vienlyčių santuokų įteisinimui ir kitus „pamaldumo“ veiksmus?

20 komentarų

 1. Nepasodinti žmogaus į kalėjimą ir neatimti iš jo galimybės turėti karjerą, reputaciją dėl menkos klaidelės, yra tikras krikščioniškas požiūris. Krikščioniškos vertybė klystančiam atleisk. Komunistams vertybė – komunistinis teroras.

 2. Būsimas meras

  Mano nuomone pilietiškumo ugdymas jaunimui tai gera iniciatyva.
  Bet, reikia konstatuoti, kad savivaldybės vadovo pavaldume esantys mokyklų vadovai nebeturi pasirinkimo teisės dėl ugdytinių tiesioginių pareigų su paslaugos teikėjų vykdomų kokybiškų ugdymo procesų ir veiklų užtikrinimo kontrolės, nes politinė organizacija nusprendžia už mokyklos administraciją apie mokyklos ugdytinių praliestų pamokų pateisinimą.
  Kitaip tariant – kaip partija diriguoja- taip liaudis dainuoja… ir svarbiausia, kad visų “ansamblio“ dalyvių išlaidos apmokamos iš biudžeto, o ne politinės partijos sąskaitos piniginėmis lėšomis.

 3. Kol Anykščių konservatorių vadu bus buvęs komunistas – man jie visi, ir jauni ir seni, tik „Penktoji kolona“!

 4. Tai skandalas!

 5. O kas šito straipsnio autorius?Nors jau iš pavadinimo aišku.

 6. Nu vamzdietc

  Šėlioja koncervai totaliai

 7. Lakačiauskas turės darbo. Moralė lygi nuliui.

 8. visi čia šitoje politinėje virtuvėje ir mišrainės koalicijoje dalyvauja ir liberalai, socdemai ir eksvalstiečiai būsimi demokratai :).
  Tik darbiečiai ir likę žalieji-valstiečiai gal kitą sriubą dabar maišo…

 9. Auginasi broilerius…. Pasekmės jau matosi….

 10. KGB dedules cirkas

 11. Svarbiausia – neit į pamokas.

  • ar nebus taip kaip istoriniais sovietiniais laikais. Kas nedalyvaudavo komunistinio jaunimo sąjungos organizuojamuose renginiuose, to mokslo rezultatai vertinami žemesniu pažymiu arba pateikiama jaunuoliui neigiama charakteristika iš mokyklos?
   Būtų suprantama, jeigu tai būtų suderinta su mokyklų tarybomis ir rajono švietimo skyriumi dėl pilietinio ugdymo atvirųjų pamokų už mokyklų ribų organizavimo, o ne tokiu, komerciniu būdų už savivaldybės biudžeto lėšas primetama akcija su vienos politinės organizacijos programa.

 12. ir dar jaunieji koncervai kelia sparnus slykstu jau daros

  • Svedasu Jadze

   nu tikrai, blyn, kur raudonos rožės atžalos, tik spygliai ant koto drasko, o gražios galvutės žiedo niekas nebepakelia 🙁

 13. Tą naikintojų partiją reikia aplamai sterilizuot o ne daugint

 14. Jau vien išgirdus konservatorių pavadinimą vymdo. Fui…

 15. Dar tokiu yra ?

  Marazmas..nebent primokejo ..

 16. Straipsnis parašytas su tokia neapykanta, atrodo, kad duotuoju momentu Landsbergis nuo jo stogo šiferi lupa.

 17. Ar neturit gedos ?

  Ar jie iš vaikų namų ? Tevams reiketu raudonuoti dėl jų…aš savų nenorėčiau pažinoti ,,,Kaip koncervas taip ir vimdo !

 18. Eurokomjaunuoliai ?

  Nauji laikai, nauji eurokomjaunuoliai.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.