Jaunieji Anykščių krepšininkai iškovojo sidabro medalius

Balandžio 7 dieną jaunieji (gim. 2009-2010 m.) Anykščių krepšininkai dalyvavo Panevėžyje vykusiame Velykiniame krepšinio turnyre bei iškovojo sidabro medalius.

Pirmaisiais anykštėnų varžovais buvo Rokiškio krepšininkai. Nuo pat pirmųjų minučių Pauliaus Leonavičiaus auklėtiniai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir jos nepaleido iki  rungtynių pabaigos, taip rokiškėnams ir neleidę sukurti intrigos. Susitikimas baigėsi rezultatu 52:22, o rezultatyviausiai mūsiškių gretose žaidė J. Zlatkus (24 tšk.), A.Vogulis (11 tšk.) ir M.Bražėnas (9 tšk.).

Antrose rungtynėse Anykščių miesto atstovai susitiko su Panevėžio 2-ąja komanda. Arši kova prasidėjo nuo pat pirmųjų mačo sekundžių ir tęsėsi pirmus du kėlinius. Po ilgosios pertraukos Anykščių krepšininkai pagerino gynybą, perėmė keletą kamuolių ir pradėjo tolti nuo priešininkų. Rungtynės baigėsi rezultatu 50:30. Susitikime daugiausiai taškų pelnė J. Zlatkus (34 tšk.) ir M. Vyšniauskas (10 tšk.).

Trečiojo mačo metu sprendėsi turnyro nugalėtojai. Sėkmingiau rungtynes pradėję Panevėžio 1-osios komandos žaidėjai po kiekvieno ketvirčio vis didino savo persvarą. Anykštėnams trūko jėgų ne tik pulti, bet ir gintis, todėl aukso medalius iškovojo Panevėžio 1-oji ekipa. Šiame mače rezultatyviausiai žaidė J. Zlatkus (24 tšk.) ir M. Vyšniauskas (7 tšk.).