Jau bus pasipuošę – anykštėnus pasiekė tautiniai kostiumai

Šiandien, kovo 2 dieną,  Seimo narys Antanas Baura Anykščių rajono vaikų įstaigoms pradėjo dalinti Ramūno Karbauskio fondo „Švieskime vaikus“ dovanas. Fondas Anykščių rajonui skyrė 120 tautinių aukštaitiškų kostiumų vaikams.
Pirmieji aukštaitiškų kostiumų vaikams komplektus gavo Anykščių lopšelio- darželio „Žiogelis“  vaikučiai.  Juos .darželiui atvežė Seimo narys A  Baura ir jo padėjėja Regina Patalauskienė.
„Šita dovana ne už biudžeto pinigus, o iš fondo „Švieskime vaikus“. Atsiprašau, kad atvežiau ne iki Vasario 16-osios, bet juk Valstybės šimtmetį švęsime visus metus, o ir Kovo 11-oji – jau čia pat“, – kalbėjo A. Baura.
A.Bauros  padėjėja Regina Patalauskienė  priminė, kad kostiumai siūti pagal dizainerio Juozo Statkevičiaus sukurtus modelius. „Kostiumai siūti iš olandiškos medžiagos, specialiai pritaikytos vaikams, todėl tėvai gali nesibaiminti, kad rūbai sukels alergiją ar netiks alergiškiems vaikams“, – kalbėjo R. Patalauskienė.
Pasak A. Bauros, Anykščių miesto vaikai kostiumus gaus jau šiandien, o rajono mokyklų ir ikimokyklinių įstaigų vaikai – kitą savaitę.

Linas BITVINSKAS

22 komentarai

 1. valio, bus gražu pažiūrėt

 2. Labai patriotiška naudoti net olandišką medžiagą. Ar tai reiškia, kad Karbauskis nei linų, nei avių neaugina ?

 3. Kur kontrolė

  Kuo ši akcija skiriasi nuo politinio papirkinėjimo ? Jei kostiumus įteiktų ne su partija tapatinami žmonės, o savanoriai galėčiau patikėti, kad tai R.Karbauskis daro iš meilės vaikams ir lietuviškumui.

 4. Patriotas

  o kas ir kiek sumokejo STATKEVICIUI ?

 5. kad kuo bevilk,juos vistiek baisus

 6. nebesuprantama

  atsipeikėkit komentatoriai. Kas ką bedarytų vistiek bus negerai. Dar šiek tiek turėkit gėdos jausmą. Negausiu,bet nepykstu.

 7. Gal jau arteja rinkimai? Vel dovanos nekaltos

 8. Ar tai yra tautiniai kostiumai? Ar tokius kostiumus galima pavadinti tautiniais ? Nu jau visai dizainas ir spalvos prastas

 9. seimune ne,rubus dalink kazkieno o atiduok pavogtas pensijas

 10. anykstene

  Tai, kad ne su vaikais nuotraukoje, o su direktore, tai gal ja aprengas …… nevykusi reklama

 11. ar nenusideves nes per rankas eis kiek vaikuciu vienu kostiumeliu apredis

 12. Argi ne puiku, kad gavo, kodel tiek nepasitenkinimo?

 13. patikekit,jie dirba tik zmonems

 14. Patriotas

  Ačiu Partijai ir Tevynei už mano duona kasdienine

 15. Idėja šauni, tik man nesuprantama, kodėl aukštaičių tautinių rūbų dominuojančios spalvos yra mėlynos…

 16. Spalvos ir modeliai tiesiog tragiškai vargani. Ir tai nera tautiniai kostiumai

 17. smagu,nors vienas seimo narys tesi pazadus,nors konsevatoriai pagalius i ratus kisa ir ugnimi bei patyciomis spjaudosi,o ka ANUKAS PADARE?

 18. Na atsipeikikite, Anykstenai!!!! Ziuriu i nuotrauka ir… dvejopi jausmai ir net pyktis ima… Ir vel griztam i tuos laikus, kada geri dedes kazka duoda…. Na jei si programa yra susieta su kultura ir svietimu tokios dalybos netoleruotinos. Absoliutus idejinis ir partinis nuosmukis… Zodziai: dalino, atveze!!!!!! kas cia, labdara ar kas? Minima, kad cia kazkokio fondo iniciatyva, o sis dede- atstovas sio fondo, ar kaip! Noreciau, suzinoti apie sio seimo nario konkrecia veikla ir jo ivykdytus pazadus (Anykstenam), pakeitus Greta……….

  • Komentaras

   Na taip blogi Valstieciai, neprievartauja, nevagia, visai ne kaip kiti, o dar ir vaikasi rupinasi baisu….
   O mes jau nebemokam dovanomis dziaugtis, o gal pavydas, kad tik vaikai gavo, o sauge ne?

 19. Какой прелестный ответ


  В этом что-то есть. Большое спасибо за помощь в этом вопросе, теперь я буду знать. fifa 15 фнл скачать торрент, скачать fifa 15 на пк бесплатно и скачать fifa 15 прямой ссылкой скачать bes fifa 15

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.