Italų spauda: Arminas Jasikonis atvirame Italijos motokroso čempionate – 34-tas

Pranešama, jog anykštėnas, kuris šiais metais atstovauja „Honda Redmoto Assomotor” komandai, buvo pakilęs net į 10-ą poziciją. Tačiau techniniai nesklandumai neleido pasiekti aukštesnio rezultato.

Varžybos vyko Sardinijoje. Atvirasis Italijos čempionatas finišuos vasario 18 d. ir tai paskutinis startas prieš (MXGP) pasaulio čempionatą. Pernai metais anykštėnas jame dalyvavo kaip „Suzuki World“ komandos narys.

4 Komentarai

 1. motocross planet yra abu vazevimai jei kam idomu

 2. tai kokioj jis vietaj?. Nors. dzin. pamatysma Word Cup. O šiaip kuo didžiausios sėkmės. Ir kad žvakių nereiktų keist.

 3. Rezultai bus stulbinantys Argentinoje, kai visi išsivažynės iš savo kiemų ir traselių

 4. Gal kol liko pora metu politikai susiprotetu prasukti viena realu ES finansuojama projekta, GERAI ZINOMOS MOTOTRASOS PRIE PAT ANYKSCIU REANIMACIJA….

  1 Be Jesikonio Anyksciuose motokrosas is ties iaugusi specifine jau sio krasto kultura kuri turi ir kartas. Kai ant motociklu sodina tevukai net darzelinoku amziaus savo atzalas.

  2 Sumazetu Simoniu girios, Anyksciu silelio darkimas O kur jiems detis? Svedasu trasa apskritai neaisku kas prie ko. Azuozeriu amzina atilsi…

  3 ES lesu trasoje, kuri butu rajono nuosavybe, daug didesne nei Svedasu, mano nuomone zenkliai geriau galetu vykti treniruociu procesas. Treneris is karto matytu savo aukletinius. Stebejimas ekrane pulso rezimas. Is karto po vaziavimo neatausus treniruokliu sale.
  Nereitu ieskoti prieglobscio tam reikalui Anyksciu mieste…. Na siuolaikiska trasa butu siuolaikiska. Ir garantuoju is Anyksciu isaugs ne vienas Jesikonis…
  o dabar kas….?

  https://www.youtube.com/watch?v=9erffQX4CXw

  KARTOJU LIKO 2 METAI….

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.