Istorinės technikos gerbėjai turės dar vieną lankytiną vietą

Nors Anykščių kraštas neturėtų skųstis siūlomomis lankytinomis vietomis ir turistų gausa, tačiau anykštėnai nesitenkina tuo ką turi ir savo svečiams pasiūlys dar vieną lankytiną objektą – istorinių transporto priemonių ekspoziciją. Istorinių transporto priemonių gerbėjai ir kiti prijaučiantys seniesiems automobiliams, besilankydami Anykščių krašte turės puikią progą paganyti akis asociacijos „Retromobile“ naujai sukurtoje istorinių transporto priemonių ekspozicijoje. Anykščių Siauruko muziejui bei asociacijai „Retromobile“ dar 2019 metų pradžioje pasirašius bendradarbiavimo sutartį, 2019 m. rugsėjo 6 dieną Siauruko muziejaus patalpose atidaryta nuolat veiksianti istorinių transporto priemonių ekspozicija.

Asociacija „Retromobile“ vadovas Ramūnas Kardelis pažymi, jog visas demonstruojamas istorinis transportas vienaip ar kitaip susijęs su Anykščiais bei Anykščių krašto pasididžiavimu – siauruoju geležinkeliu. Čia demonstruojama tarpukario istorinė technika, kuri dalyvavo viešajame eisme to meto Anykščiuose, o taip pat pokarinė tiek sunkioji, tiek lengvoji technika. Istorinių transporto priemonių ekspozicija bus nuolatinė, karts nuo karto ją atnaujinant naujais istoriniais eksponatais.

Asociacija „Retromobile“ inf.

3 Komentarai

  1. Kokio tarpukario technika,ZAZ 968 ar VAZ- 2103 o gal GAZ-24

  2. Blin viskas kaip ir yra gerai . Bet jau vemt verčia nuo tos retromobile . Manau čia keli žmonės yra prisidengę klubų ir tik sau daro reklama . Jau yra slikstu . Kaune teko būt pas jos ale muziejui ten grinas bardakas. Vyrai nuvaziuokit į Marijampolę , į Molėtus pasimokinkit iš žmonių kaip reik daryt muziejus

  3. Vilius Telis

    O tai pala kokios problemos? Aceit kad patalpas naudoja savo reikmėms? Ir kad kaip muziejus tik fiktyviai funkcionuoja? Nes tas transportas tai įdomiai atrodo, tikrai būtų smagu apžiūrėt.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.