Istorinė akimirka – imtynininkė D.Domikaitytė iškovojo Europos čempionato bronzos medalį

Nutraukę aštuonerius metus trukusį medalių badą, Lietuvos imtynininkai Europos pirmenybėse Romoje (Italija) iškovojo jau antrą medalį per dvi dienas. Trečiadienį bronzą iškovojo Kristupas Šleiva, o ketvirtadienį bronziniu medaliu pasidabino anykštėnė Danutė Domikaitytė.

Tai yra pirmasis Lietuvos moterų apdovanojimas Europos čempionatų istorijoje.

Moterų imtynių svorio kategorijos iki 68 kg mažajame finale lietuvė 9:0 nepaliko didesnių vilčių Europos vicečempionei vokietei Annai Carmen Schell.

Pirmoje dalyje vyko atsargi kova ir lietuvė pirmavo 1:0. Antroje dvikovos pusėje D. Domikaitytė atliko sėkmingus veiksmus ir pelnė dar aštuonis taškus, varžovei nepalikdama net mažiausių vilčių.

Pirmajame rate D. Domikaitytė 6:4 nugalėjo turkę Kadriyą Aksoy, bet antrajame 0:2 pralaimėjo italei DAlmai Canevai. Italijos imtynininkė vėliau nužygiavo iki finalo ir suteikė lietuvei progą kautis dėl bronzos.

Svorio kategorijoje iki 62 kilogramų kvalifikacija nesėkmingai susiklostė Kornelijai Zaicevaitei, kuri rezultatu 3:14 pralaimėjo Lydia Perez Tourino iš Ispanijos.

akksc.lt

8 komentarai

 1. sveikinimai

  pirmajam treneriui ARVYDUI KRIKŠČIŪNUI.

 2. Man bjauru žiūrėti

  kai merginos užsiima tokiu „sportu“.

 3. Šaunuolė. Reikia ir tokių merginų 🙂

 4. to Man bjauru žiūrėti

  Teisingai – geriau jau žiūrėk kas pervažiuoja STOP liniją prie sankryžos… 🙂

 5. Pagalbos laida 24-ios valandos

  Įsijungus šią laidą , dažnai gali išvysti panašias imtynias. Fui…

 6. To man bjauru

  O man bjauru, kai merginos klijuojasi nagus, plaukus ir blakstienas ir save paguosdamos, sako, kad visa tai prisiaugina, paaiškinkit, KAIP.

 7. Geriau prisipompuot lūpas , papus prisidėt ir t.t.

 8. Šaunuolė,didžiausi sveikinimai !!! O pavyduoliams,- ką jūs pasiekėt?Manau galit didžiuotis tik tuo,kad mokat pilt pamazgas ant kitu.Tuo įrodot savo nepilnavertiškumą.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.