Išskirtinis savaitgalis policijos pareigūnams

Pranešama apie prabangaus automobilio vagystę, apie ant sūpynių mirusį vyrą, apie smurtą artimoje aplinkoje bei kitus nusikaltimus.

Penktadienį ryte, apie 10 val. 30 min., gautas Baltarusijos piliečio iš Vitebsko pranešimas, kad naktį buvo pagrobtas jam priklausantis automobilis BMW X5, kuris stovėjo Anykščiuose, Vilniaus g., saugomoje automobilių stovėjimo aikštelėje. Padaryta 16000 Eur turtinė žala.

Kita mįslinga vagystė galimai įvykdyta “Nykščio namuose”.

Šeštadienį keturiasdešimtmetis Liudiškių gatvės gyventojas nurodė, kad apie 18-tą valandą, eidamas į namus, rankinėje pasigedo savo rudos spalvos odinės piniginės, kurioje buvo apie 300 Eur, asmens tapatybės kortelė, banko kortelė, įvairių parduotuvių kortelės. Padaryta 330 Eur žala.

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą mirties priežasčiai nustatyti dėl penktadienį netikėtai Aknystų socialinių globos namų Šlavėnų filialo teritorijoje mirusio 47-erių metų globotinio. Kūnas be išorinių smurto žymių rastas ant sūpynių.

Šeštadienį, apie dešimtą valandą ryto, pranešta apie grasinimą nužudyti Traupio miestelyje. Pareiškime nurodyta, jog pas artimuosius parvykęs vyras su peiliu puolė seserį.

Vakar, apie 18 val. 45 min., Anykščiuose, Vairuotojų gatvėje esančio bendrabučio koridoriuje, pašalinių žmonių akivaizdoje, 26-erių metų vyras (neblaivus, nustatytas 1,79 prom. girtumas), gyvenantis Gegužės gatvėje, be priežasties sumušė jam nepažįstamą trisdešimtmetį vyrą (neblaivus, nustatytas 2,25 prom. girtumas). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskr. VPK areštinę.

2 Komentarai

  1. sargui vamzdiec,16 štukių jievrų išims draudimas arba prokuroras iš pufaikės

  2. ir sargas ,dirbes tam pastate

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.