Išrinkti visų Anykščių miesto seniūnaitijų seniūnaičiai. Netikėtumų – beveik jokių

2017 metų gruodžio 11–15 dienomis vyko Anykščių miesto seniūnaitijų seniūnaičių rinkimai. Ažupiečių seniūnaitijos seniūnaičiais pretendavo tapti pedagogė Dangira Nefienė ir draudimo tarpininkas Alvydas Taleišis, Centro – Arvydas Ribašauskas ir tarnautojas, visuomenininkas Rolandas Lančickas, Janydžių – verslininkė Kristina Juodelienė, Jurzdiko – bendruomenės pirmininkė Irena Vaitkienė, Pušyno – muziejininkas, visuomenininkas Tautvydas Kontrimavičius, Ramybės – pedagogė Inaida Komarova.
„Tikiuosi, kad su išrinktais Anykščių miesto seniūnaičiais galėsime ne tik spręsti aktualius klausimus, bet ir priimti miesto gyventojams reikalingus sprendimus“, – sakė Anykščių miesto seniūnaitijų seniūnaičių rinkimų komisijos pirmininkas, Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktorius pavaduotojas Ramūnas Blazarėnas.
Kiekvienos seniūnaitijos seniūnaičių rinkimuose dalyvavo daugiau nei 5 procentai gyventojų, turinčių teisę seniūnaitijoje rinkti seniūnaitį. Iš viso balsavo 487 Anykščių miesto gyventojai.
Už Ažupiečių seniūnaitijos kandidatus balsavo 96 gyventojai, balsų dauguma seniūnaite išrinkta Dangira Nefienė, surinkusi 80 balsus;
Už Centro seniūnaitijos kandidatus balsavo 99 gyventojai, balsų dauguma seniūnaičiu išrinktas Rolandas Lančickas, surinkęs 82 balsus;
Už Janydžių seniūnaitijos kandidatę balsavo 37 gyventojai, seniūnaite išrinkta Kristina Juodelienė;
Už Jurzdiko seniūnaitijos kandidatę balsavo 61 gyventojas, seniūnaite tapo Irena Vaitkienė;
Už Pušyno seniūnaitijos kandidatą balsavo 75 gyventojai, seniūnaičiu tapo Tautvydas Kontrimavičius;
Ramybės seniūnaitijoje balsavo 119 gyventojų, seniūnaite tapo Inaida Komarova.

Anykščių r. savivaldybės informacija

8 Komentarai

 1. cirkų cirkai,tik anykščiuose tokie ir gali būt……

 2. Aha, tai vis tik buvo netiketumu. Gal antrastes kurejas galetu tuos netiketumus ivardint ir pagrist ta “beveik”. O gal netiketumas tas, kad keli simtai gyventoju visgi balsavo ?

 3. Nesamones toliau

  Jei żmones nejo balsuot ,vadinasi TO CIRKO nereikia !!!

  • Pats tu cirkas. Jei to reikia merui, tai net 5 proc. palaikė visų mylimą merą ir nuėjo pabalsuoti. Merui antra kadencija garantuota. Net 5 procentai jį gerbia.

 4. 5 procentai, jau į prezidentus gali

 5. vėl nefu vadovavimas,dar neatsigaunam su katillinių afera,o prastumta vėl mokytojele klausys ir vykdys zadanijas

 6. Ar legitimumą garantuoja bet koks balsavusių skaičius?

 7. idekit nuotraukas ,ar tokie baisus ,kad rodyt negalima

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.