Įspūdžių pripildytas gyvenimas

Anykščių kultūros centro antro aukšto fojė veikia dailininkės Dianos Zviedrienės paveikslų paroda.

„Įspūdžiai ir jų istorijos“ – tai autorinių tapytų paveikslų paroda, kuri buvo specialiai sugalvota eksponuoti Pakruojo sinagogoje, palikusioje man neišdildomą įspūdį. Startavusi Pakruojyje, paroda pradeda savo kelionę ir sustoja Anykščiuose.
Manau, kad apie patirtus įspūdžius reikia pasakoti kitiems. Aš paprastai pasakoju spalvomis ir formomis. Šiai parodai papasakojau ir žodžiais.
Kai ištinka įspūdis, užgniaužia žadą, pakerta kojas. Aplanko suvokimas, kad ką tik susidūrėm su kažkuo didesniu, iškilmingesniu nei mūsų kasdienės patirtys. Metams bėgant gali pasimiršti, ką matėm, bet įspūdžio pojūtis nepasimirš niekada. Drobėse pavaizduoti patirtų įspūdžių atgarsiai žiūrovui irgi, tikiuosi, sukels įspūdžius, padės bent akimirkai pamiršti buities rūpesčius ir nors per colį pakylės link būties. O kokie mano patirti įspūdžiai paskatino sukurti konkretų paveikslą, aprašiau trumpose istorijose, eksponuojamose greta paveikslų. Esu atvira jums, mano žiūrovai, matykite mano potėpius ir skaitykite mano mintis. Ir lai jūsų gyvenimai taip pat prisipildo įspūdžių, kurie yra ne kas kita, kaip būties atverties grožis“,- apie parodą pasakoja dailininkė  Diana Zviedrienė.

NYKŠČIAI

 

2 komentarai

  1. Be galo gražūs,jaukūs,profesionalūs darbai…

  2. Gražūs ir galima įsigyti

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.