Įspūdinga krepšinio treniruotė Anykščių rajono vaikams

„Gelbėkit vaikus“ Raguvėlės vaikų dienos centro vaikai jau ketvirtus metus dalyvauja VšĮ „Sostinės krepšinio mokyklos“ projekte „Krepšinio galia“. Jau ketvirtą sezoną raguvėliečiai turi galimybę vieną kartą savaitėje žaisti krepšinį, mokytis krepšinio paslapčių, dalyvauti įvairiuose užsiėmimuose ir išvykose.  Visas išlaidas padengia „Sostinės krepšinio mokykla“.

Praėjusį pirmadienį vaikams buvo surengta įspūdinga krepšinio treniruotė Panevėžyje su KK „Lietkabelis“  krepšininkais. Kartu su raguvėliečiais treniruotėje dalyvavo jaunieji krepšininkai  iš Vabalninko ir Pandėlio. Vaikai kartu su lietkabeliečiais mankštinosi ir žaidė. „Lietkabelio“ krepšininkai mokė kamuolio varymo, metimo  į krepšį technikos elemenų, žaidė judriuosius žaidimus  su krepšinio kamuoliu. Vedant pramankštą,  pratimus vaikams rodė kiekvienas komandos žaidėjas atskirai. Ypač vaikams patiko, kai pratimus rodė linksmuoliai broliai Lavrinovičiai, krepšinio žvaigždės Simas Jasaitis, Adas Juškevičius ir kiti.
Treniruotės pabaigoje visi vaišinosi picomis. Vaikai gavo dovanų marškinėlius su LKL emblema, kamuolius ir kt. Visi, dalyvavę projekte, buvo apdovanoti Lietuvos krepšinio lygos generalinio direktoriaus pasirašytais  diplomais už dalyvavimą  šiame projekte.

Treniruotės pabaigą vainikavo  fotosesija su KK „Lietkabelis“  krepšininkais.

Regina Zorgevičienė

4 Komentarai

  1. Šaunu!

  2. Puiku,kad vaikai sportuoja.!!

  3. A ką gi daugiau jie veiks, jei nesportuos.

  4. jaučiu brolius apdėjo

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.