Ispanų dailininko darbai anykštėnams per brangūs

Dar galite suspėti pamatyti kartu su dešimtą kartą įvyksiančiu „Devilstone“ festivaliu Anykščių viešojoje bibliotekoje atidarytą garsaus ispanų menininko Joan Cornellà piešinių parodą, kurią  sudaro apie 50 darbų.

Kartu parodos lankytojams buvo suteikta proga įsigyti knygų, maišelių, marškinėlių ir pačių eksponuojamų darbų. „Maišelius ir marškinėlius perka, bet dažniausiai nevietiniai“, – apie tai, ar yra susidomėjusių, „Nykščiams pasakojo bibliotekos direktorius Romas Kutka.
Minėti smulkūs daiktai kainuoja nuo 15 iki 30 eurų, o štai menininko piešinių, kurių vienas kainuoja 640 eurų, pirkti norinčių nebuvo.  Paroda  veiks iki rugpjūčio 13 d., bet panašu, kad išpardavimo nebus.
Joan Cornellà –  ispanų iliustratorius ir komiksų meistras, kurio darbuose dominuoja siurrealus juodasis humoras. Jis atvirai kvestionuoja visuomenės normatyvumą, tolerancijos ribas, tai, kas leistina ir neleistina, pateikdamas neįprastus bei lengvai šokiruojančius scenarijus kasdienėms šiuolaikinio žmogaus gyvenimo situacijoms.
Joan Cornellà paišo ir kanibalizmo, smurto, infanticido, savižudybės, amputacijos bei kitomis, retai užkabinamomis bei opiomis temomis.

Linas BITVINSKAS

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.