Išgelbėti leido tik policininkams

Netikėta drama šeštadienio ryte kilo Anykščių mieste šalia senosios sinagogos. Gyventojai ir medikai bandė gelbėti akivaizdžiai neblaivią moterį, tačiau tai padaryti pavyko tik policijai.

Šaltupio gatvės daugiabučio gyventojai iškvietė medikus, nes neblaivi moteris miegojo ant suolelio prie namo. Pasak gyventojų, moterį kurį laiką bandė vesti toliau kažkoks vyras, bet galiausiai paliko gulėti. Nors oro temperatūra nėra minusinė, bet gulėti lauke lengvai apsirengus tokiu oru vis tiek nepatartina. Atvykęs medikų ekipažas sulaukė audringos „pacientės“ reakcijos. Moteris gausiai naudojo rusiškus posakius, varė medikus nuo savęs ir atsisakė su jais vykti.

Medikai iškvietė policijos ekipažą. Kol policija atvyko, „pacientė“ toliau garsiai reiškė nepasitenkinimą. Tiesa, atvykus policininkams moteris akimirksniu pasikeitė, jos veidą nušvietė šypsena. „Kokia ji malonu su jumis, mums net vardo ir pavardės nesakė“, – stebėjosi greitosios pagalbos ekipažas. Pasikeitimas, matyt, turėjo priežastį, nes, ko gero, moteris gerai pažįstama pareigūnams. Policininkai pasakė ne tik jos vardą, pavardę, bet ir adresą, kur ji gyvena. Pareigūnai paslaugiai paėmė moterį už parankių ir atsargiai pasodino į policijos automobilį…

Tai ne pirmas kartas, kai alkoholio padauginę asmenys Anykščiuose ne tik trukdo tarnybų darbą, gaišina laiką, bet ir prieštarauja, kad juos gelbėtų. Liepos mėnesį nuo A. Baranausko tilto į upę nušokęs vyras irgi atsisakė, kad jam padėtų ir ilgokai stovėjo upės viduryje. Tik po pareigūnų pažadų, kad antrankių jam neuždės, jis sutiko, jog jį vežtų į ligoninę apžiūrėti. Ten jam buvo nustatytas 3 promilių girtumas.

NYKŠČIAI

7 komentarai

 1. Ale kiek dėmesio girtai bobai !

  • Gaila tokių, negrįžtamai prarasta visuomenės dalis, bet ir pikta, nes kai nedegradavęs, iš paskutinųjų mokesčius mokantis, žmogus suserga ar atstinka nelaimė, tai niekas tiek nešokinėja ir valstybinių lėšų nešvaisto, o stengiasi viską tam pačiam žmogui užkrauti ir dar simuliantu išvadina.

  • Ji irgi žmogus ira😊😏🙂

 2. trūksta pilietinės atsakomybės prieš kviečiant medikus, pranešti policijai.

 3. Prastai rašyta- įvardžiai tai vyriškos, tai moteriškos giminės. Neaišku girti buvo diedas ar boba?

 4. Kam viešinti...?

  Kam viešinti girtos moters veidą, gal ji turi šeimą. Manau labai nemalonu jos vaikams, jei ji tokių turi.

 5. O kokia ten medikė…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.