Išeidamas prie ligoninės ąžuolo nesodins

Šiandien vykusiame Anykščių tarybos posėdyje tarybos nariai pasisakė už tai, kad darbą šalių susitarimu baigtų Anykščių ligoninės direktorius Audrius Vasiliauskas.

 

„Išsakiau tarybos nariams savo poziciją, priminiau, kokiu laikmečiu gyvename ir pakviečiau pagalvoti, kad politikavimas ir sąskaitų suvedinėjimas nepadeda, kad politikai galvotų ne tik apie siaurus partinius interesus, bet ir apie rinkėjus, kurie ir išrinko politikus“, – sakė A. Vasiliauskas.

Paklaustas, ar jau išsisprendė klausimas dėl pavaduotojo, nes jis buvo siūlęs pavaduotoju paskirti daktarą Kęstutį Jacunską, A.Vasiliauskas atsakė: “Tyluma. Manau, kad ateis dirbti daktaras Dalis Vaiginas. Šiuo atveju jam nereikia pratintis prie įstaigos.“

O pasiteiravus, ar liks dirbti Anykščiuose, A. Vasiliauskas kalbėjo, kad yra svarbesnių dalykų negu kovoti. „Prie daktaro Vaigino nemanau, kad galėčiau dirbti. Jei iki šiol buvau persekiojamas, tai nemanau, kad būtų tokia atmosfera, kuri leistų ramiai dirbti“, – kalbėjo A.Vasiliauskas.

Paklaustas, galbūt prie ligoninės pasodins išeidamas kokį medį, A. Vasiliauskas juokėsi. „Nemanau, kad  būtų verta. Dar tiek nedirbau, kad sodinčiau. Kaip ten sako, kad metus santuokoje išgyvenus būna popierinės vestuvės. Gal ir nespėjau kažko nuveikti, bet tikiuosi, kad anykštėnams nepaliksiu blogų prisiminimų“ ,- kalbėjo A.Vasiliauskas.

Linas BITVINSKAS

45 komentarai

 1. manau kad už kiekvieną išdirbtą mėnesį bus pasodinta po ąžuolą.

 2. Linkiu teisingumo kelio dr. Vasiliauskui, jo talentas tegu nutiesa jam kelius į sėkmę.

 3. girdisi,girdisi

  gerai,kad pasitraukėte,o tai butų insultas ištykęs. Geriausia tai dabar nei vyr.gydytojo,nei vyr slaugytojos,nei pavaduotojo nėra ligoninėje,nėra ir ligonių manau dar taip nebuvo,kad algas gautii už nieką.

 4. Tai kas čia politikuoja, daktare? Kieno pavedimu šitą cirką darote?

  • Cirką bandė daryti sudegusio cirko režisieriai,

   tik bėda tame, kad jų liko tik trys iš, tipo, opozicijos. Dar taip vieningai Anykščių išrinktieji nedirbo. Trano iš pavilnės atėjimas, despotizmas, nebaudžiamumas taip suvienijo vietinius, kad net stebiuosi kaip vieningai dirba, o teigiami rezultatai matosi dienomis. Gerai būtų, kad tokia vienybė išliktų ir artimiausiais metais, Anykščių kraštui tik į naudą.

   • Ką čia nusirasot visai. Pultas daktaras iš karto. Bjauru buvo matyt.

   • Graziai sudorojote žmogų.

    • Odė laikinąjam.

     Ateina genijai ir vėl išnyksta.
     Atėjo Vaiginas visiem laikam!
     Ne veltui buką jis bukam sodino
     Su viltimi sugrįžt postan senan.

     Kreivus kelius per Vaiginą pažinom.
     Per jį išmokom „staliniški“ būt.
     Todėl mes postą Vaiginui grąžinam,
     Kaip tvirtą pažadą vado poste supūt.

     Ateina genijai ir vėl išnyksta.
     Nejaugi Vaiginas visiem laikam?
     Paklausk Sigučio – seno komunisto:
     Konservų kaily gera būti jam?

    • Alesionkos “kūrybos” gerbėjai

     Leonai Alesionka, dėkojame už “šudevrus”, kuriais nesiliauji Vaiginą šlovinti! Linkime neišsenksnčio kūrybinio tau senatvinio marazminio pezėjimo.

  • Idomu tikrai kas tą cirką daro, ar ne tas kas persekiojo ir dabar makaluoja tokiais komentarais, normalus anykštėnas tokio komentaro nerašytų..

   • Na čia dabar!

    Kam dar neaišku kuo užsiiminėjo Vaiginas būdamas mero patarėju?

    • Stebėtojas neJuozas

     Vaiginas ne tik patarinėjo merui, bet ir ligoninę parengė darbui kilus Covid19 infekcijos grėsmei! O Vasiliauskas pusantrų metų nesuprato, ką jis turėtų dirbti, vis Pažėrienės klausinėjo, klausinėjo…, ką jai galėtų padėti! ? Taip ir nesuprato, kad gimusiam šliaužioti-nelemta skraidyti…

     • Galvojate, kad žmonės tiki jūsų rašliava? Vaiginas genijus, Vasiliauskas- klausinėjantis pirmokas, o Pažerienė per vidurį, bet arčiau pirmoko. Aišku , Vaiginas patobulėjo šalia Obelevičiaus, Daugelavičienės, ką ir kalbėti, tai pradės skraidyti, šliaužiojimui pabaiga, bet ateity jis bus.

 5. Sėkmės daktarui Vasiliauskui, susivarte Anykščiai, negražiai, labai negražiai.

 6. Sekmes visur ir visada Dr.Vasiliauskui. Pagarba Didėle Jam. O Valdžios žmonems didele gėda.

 7. Už tokį vadovavimą nebent varnalėša

 8. Gėda didele gėda Obelevičiui

  Taip elgtis merui tikrai nedera .Vagino ambicijos pasiekė savo .Ar tikrai taip blogai vadovavo Vasiliauskas ? O jei net kazkas negerai ,tai ar ne pareiga kaip gydytojo Vaigino padeti ,patarti ,o ne skandint ir tuo naudotis ? Bet vyrai ,atsiminkit ,jums geruoju nesibaigs ,nes lazda turi du galus .Gyvenimas postu dalijinimu nesibaigė ,dar yra gyvenimas ir jo dėsniai. Kitam iškasę duobę ,patys įkristi galit.

 9. M.Fergizienė

  Visą laiką žiūrėdavau laidą “Auksinis protas”. Kai A. Tapinas išsityčiojo iš anykštėnų ir jo mero , A..Tapinas man tapo toks šlykštus, kad nebegaliu žiiūrėti jo vedamos laidos “ Auksinis protas” .
  Už tai, kad išėdė iš darbo A.Vasiliauską, rajono vadovai daugumai gyventojų taps tokie pat šlykštūs., kaip man A.Tapinas.

 10. žinote, gerai čia su Antanu sugalvojo ir susitarė anais metais. Pasibaigus kadencijai direktoriavimo, sukuriama politinė kampanija iškeliant kandidatu į merus, o po teisingai pralaimėtų rinkimų, už atiduotą rinkėjų balsų krepšelį mainais padaromas mero patarėju savivaldybėje, paskiriant kuruoti sveikatos paslaugų ir verslo sritį. Tai va. Pagal priskirtas pareigas ir funkcijas patarėjas rengia nutarimų projektus ir kontroliuoja jų įgyvendinimą kaip nuversti pagrindinės sveikatos paslaugų įstaigos direktorių iš kėdės. Nu va parengė nutarimo projektą, kad būtų nušalintas savivaldybės valdomos ligoninės direktorius, kontroliavo, kad meras šį nutarimą įvykdytų. Galutinis projektas -sudaryti sąlygas, kad ligoninės direktorius atsistatydintų iš pareigų nedelsiant. Nu va, nutarimas įgyvendintas ir sprendimas kaip be konkurso sugrįžti į “amžino direktoriaus“ pareigas savo “pekloje“ velnius šokdinti ir pinigėlius žarstyti įgyvendintas. Chi-chi-chi. Patarėjo vieta pasibaigus kadencijai Seime Antanui atlaisvinta. Viskas pagal penkmečio planą.
  Ačiū visiems padėjusiems ir prisidėjusiems prie politinių sprendimų ir susitarimų įgyvendinimo.
  Laukite ateinančių rinkimų-bus vėl daug pažadų 🙂

  • Atsakymas Stebėtojui

   Stebėtojau J…, čia tamstos laikų, ir dabartinės šutvės, su kuria susimetęs esi, tokia veikimo taktika, deja. Kuo pats”kvepi”, tuo kitą tepi, gerai žmonės sako!

 11. Didybes manija nepaleidžia vaiginio,pensininkas ,artėja lik 70 o vis nori vadovaut ,net graudu darosi.Gal namie negera sedet ,todel veržiasi į žmones.?

  • Susimąstyk, patį labai kankina Vaigino sėkmės persekiojimo manija. Gyd. Gustas gali padėti ir laukia. P.s. beje, Gustas-senesnis už Vaiginą, bet nuo to niekur nepasislėpsi…

 12. Jooo
  2020 gegužės 29 at 07:57
  man Kildišienė aukštesnio lygio nei Vaiginas
  Tubio gerbėjai išsidavė, nes jiems vogti grynus pinigus iš darbdavio seifo yra aukštas lygis. Apgailėtina gauja.

 13. Administracija

  Komentarų klausimu. Komentarai yra skirti išreikšti nuomonę, sveikintina, kai žmonės taip daro arba papildo informaciją. Per savaitę gauname po keletą prašymų dėl komentarų pašalinimo. Deja, kai kuriems komentatoriams net mirtis tapo proga pasityčioti ar kelti politines intrigas. Šį kartą perspėjimas troliui, kurio ip paskutiniai skaičiai 80.42. Dėl nuolatinio žmonių užsipuldinėjimo, pasirašant skirtingais slapyvardžiais, ir žeminimo būsime priversti paskelbti. Kalitos kalno teritorija nėra jau tokia didelė, kad neidentifikuotume. Kovai su Tubiu, Vaiginu, Skverneliu ar kitais nepatinkančiais rinkitės kitą erdvę.

 14. O jūs dar sodinukus sodinat, kaip Anykščiuose gera gyvent… Čia tokiu cirku investuotojus ir jaunima prisikviest meginat? Puikus pavyzdys, puiki reklama mūsų miestui, šaunuoliai. Tik prie kiekvieno išeinančio žmogaus iš darbo arba ateinančio dirbti nepamirškite etiketės lojalus Tubiui. Juk visi kas nedirba šiuo metu savivaldybėje yra Tubio parankinis. Jau smirda klausyt ir skaityt…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.