Išdalinti „Verslo žiburiai“ (video)

 

Lapkričio 15 dieną Anykščių kultūros centre aštuntą kartą vyko apdovanojimų vakaras „Verslo žiburiai 2019“.

Renginio metu buvo įteikti apdovanojimai Anykščių rajono verslininkams, vakarą vedė iš Anykščių kilusi aktorė Toma Razmislavičiūtė-Juodė (video).

T. Razmislavičiūtė-Juodėpakvietė ant scenos Seimo narį Sergejų Jovaišą, kuris kalbėjo, kad šį vakarą susitiks menas ir verslas. „Tai du dalykai, kurie man patinka, bet aš jų nesuprantu“, – juokavo S. Jovaiša.

Susirinkusius sveikino ir Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius (video).

Vakaro ašis – tradiciniai verslininkų apdovanojimai. 2019 metų „Verslo žiburių“ nominacijoje „Verslo lyderis“ šiemet nugalėjo UAB „ESSPO“. Apdovanojimą atsiėmė įmonės vadovas Lukas Pakeltis.
Nominacijoje „Versli šeima“ nugalėjo Gotovskių šeima. Šeimai atstovavo Dalia Gotovskienė su anūku Luku.
Nominacijoje „Metų vadovas“ apdovanotas AB „Anykščių kvarcas“ direktorius Eugenijus Andriejauskas.
Nominacijoje „Kryptis – Anykščiai“ nugalėjo UAB „Cinamono rūkas“, įkurta Kristinos Ragaišės ir Dovilės Tolušienės.
Specialias padėkas taip pat gavo kelios įmonės. Valstybinė užimtumo tarnyba apdovanojo Valstybinių miškų urėdijos Anykščių regioninį padalinį, Panevėžio VMI – UAB „Anykščių agrocentras“, o Vadovų klubo prezidentas Dalis Vaiginas dovaną įteikė Anykščių regioninio parko direktoriui Kęstučiui Šerepkai.
Taip pat paskelbti profesionalių teatrų nacionalinės dramaturgijos festivalio „Pakeleivingi 2019“ nominacijų nugalėtojai.
Susirinkusiems koncertavo „Queens of Roses“.
Linas BITVINSKAS

7 komentarai

  1. Nebeliko prekiautojo poveikiu ir salėje susirinko daug žiūrovų. Sutapimas? Nemaniau. Moterys nebijo eiti į renginius nes nepuls smirdinčia burna bučiuoti. Vyrai žino, kad nebus surašinėjami ar atvyko. Laisvė veža.

  2. Kitais metais siulyciau nebeskelbti balsavimo anketos, nes vistiek apdovanojama kazkas, o ne tie uz ka daugiausia prabalsavo zmones.

  3. Siaip tai jokio skirtumo kiek kvietimu balsuot, galima tik karta uz viena nominanta prabalsuot. Esme yra kam is viso balsavimas, jei laimi ne tad kuris surenka daugiausia balsu.

  4. …ar dar liko mumyse pozityvo, kažko teigiamo ? -baikit bambėt, -ką sėjat, tą pjaunat.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.