Iš Klaipėdos parveža paskutinį „paklydėlį“

Šiandien iš Klaipėdos bus parvežtas paskutinis iš užsienio prieš sienų uždarymą grįžęs anykštėnas.
„Kažkur buvo įstrigęs kelias dienas Klaipėdoje, paskui susiprato paskambinti, kad parvežtų. Kiek žinau, asmuo karantinuosis ne Anykščių technologijos bendrabutyje, bet Debeikių seniūnijoje“, – sakė Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius.

Mero teigimu, naujų susirgimų koronavirusu Anykščių rajone nėra.
Linas BITVINSKAS

18 komentarų

 1. Iš visų šalių grįžtantys veltėdžiai karališkai sutinkami , parvežami ,maitinami ,apgyvendinami.. Dirbantieji turės juos išlaikyti pašalpomis ir rizikuoti savo saugumu.

  • Girdėjau kad : Uždarys parsivežę į Aknystas. Juo asmeniškai rūpinsis neturintis ką veikti mero patarėjas.

  • Galvok ką rašai, kodėl veltedziai,kur tu tą karališką sutikimą matai,islaikytoja tu,dauguma moka mokesčius Lietuvai,bijai,sedek namuose ir nepilk to sudo ant visų,neturi ką pasakyti,tylek,protingiau atrodysi.

 2. Kas čia toks Debeikius virusu šiurpins?

 3. tai gal koks smulkus žulikėlis iš kokios Norges

 4. Būtų logiška zinot kas toks. Kaimynai, stebėkite ar karantinuojasi. O uz kelione is Klaipėdos mokes kas?

 5. Nesvarbu 2ar vieną dieną kur tai trynėsi Klaipėdoje. O tada sugalvojo gryžti. Tokius būtina izoliacija, be jokių jo pageidavimu – ar pasirinkimo. Reikėjo uždaryti ten kur ir pritaikytos patalpos.Tai yra profkės bendrabutyje. Kažkas baisaus kaip ponas meras sprendžia bėdas. Čia jau yra iššūkis mums Debeikių seniūnijos gyventojams, kai nežinome kas toks? (ar tokia? )
  Būtina skelbti duomenis apie asmenis kurie gryžta, kad žinotų kaimynai ir visi kiti kas pažysta!!! Tik taip būtų galima sukontroliuoti,kad ne pažeidinėja savi izoliacijos. Mes nesmerkiame, tik norime būti saugūs!!!
  Gal gali apie parvykėlį pranešti Debeikių Seniūnas?
  Kas pritariate pasisakykite?
  O kai sužinosite parašykite!

  • Ar labai profkes patalpos pritaikytos,gal buvai apziuret,gal norėtum ten pabūt, būtum apsaugotas, nereikėtų ir pavardžių klausinėti.

  • Pranešti kam, kad užmėtytų, taip sakant, akmenimis žmogų už tai, kad grįžo iš užsienio ir pletkinimas prasidėtų begalinis? Visi žino, kaip gandai greit sklinda ir kokių tik versijų nebūna prigalvota 😀 taip, kad nusiraminkit, nenorit tėvams parvežti jokių ligų tai susilaikykit nuo lankymo, pardavėjoms patarčiau kaukes išmokti užsidėti, nes kažkaip atvirkščiai jos ir būsim saugūs. Ne gyventojų nosiai yra žmones kontroliuoti, o tam paskirtoms instancijoms, jei taip jau žiauriai neramu, užsidarykite namuose toms 2 savaitėms, kol tam žmogui praeis saviizoliacija, tai mažiau nervo bus.

 6. ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  Kaip matome is komentaru tautoje siaucia tukstancius kartu pavojingesnis nei Covid-19 virusas. VBS-20 ir jo dislokacijos vieta ne plauciai o smegenis.

 7. Jo,lietuvis lietuvį pagatavas suėst,jei baimė užvaldo..kam skelbt duomenis,dar nušaus „tautiečiai“sveiką žmogų,pas jus smegenyse debilizmo virusas,žymiai pavojingesnis už koroną.Nemyžikit į batą,žmogus bus izoliuotas ir saugesnis už jus visus,išėjęs iš izoliacijos po dviekų savaičių nuo jusų galės apsikrėst.

 8. Kas toks gal varda pavarde galit pasakiti

 9. O nenori sužinot kada ir kiek kartų į tualetą eina?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.