Iš Kinijos – į kultūrą

Anykštėnė Agnė Biliūnaitė, iki šiol ėjusi Lietuvos kultūros atašė pareigas Kinijoje ir Pietų Korėjoje, grįžusi į Lietuvą metėsi į kultūrą.

Pranešama, kad  nuo pirmadienio ji pradės dirbti  LRT kultūros turinio vyriausiąja redaktore.  A. Biliūnaitė (LRT nuotraukoje) bus atsakinga už kultūros aktualijų transliavimo politiką, kuruos kultūros temas ir jų integraciją visuose visuomeninio transliuotojo kanaluose.„LRT – tarsi didžiulis kultūros fabrikas, vien radijuje čia sukuriama apie 30 kultūrai skirtų laidų, dar kelios dešimtys – televizijoje, stipri LRT.LT kultūros skiltis. O kur dar daugybė specialių kultūrinių transliacijų, renginių.Mastai neįtikėtini, bet juk nieks ir nesitiki, kad bus lengva. Mane įkvepia LRT dėmesys kultūrai ir čia dirbančių kultūros žurnalistų, redaktorių profesionalumas. Tad su džiaugsmu priimu iššūkį tapti šios didžiulės redakcijos dalimi“, – sakė apie būsimą darbą  A. Biliūnaitė.

A. Biliūnaitė ketverius metus praleido Lietuvos ambasadoje Pekine, o ją šiose pareigose pakeitė kitas anykštėnas Tomas Ivanauskas.

ŠILELIS

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.