Iš „Hondos“ liko metalo krūva (fotogalerija, video)

Spalio 11 dieną kelyje į Rokiškį įvyko dar viena avarija, paralyžiavusi eismą.

Apie 15 valandą 30 minučių pareigūnai skubėjo Svėdasų pusėn, kur prie tilto per Šventąją susidūrė 3 automobiliai.: du sunkvežimiai ir lengvasis automobilis „Honda“, iš kurio liko tik metalo krūva. Nors lengvasis automobilis suknežintas visiškai, pirminiais duomenimis, žuvusių nėra, o lengvąjį automobilį vairavusi moteris sužeista nesunkiai. Avarijos vietoje buvę liudininkai „Nykščiams“ pasakojo, kad per Mickūnų tiltą pervažiavęs sunkvežimis pristabdė ir ruošėsi sukti į kairę, tuo metu į jo galą atsitrenkė „Honda“ ir kooperatyvo „Žalioji lanka“ pienovežis, kuris vyko visiškai pakrautas ir vežė 12 tonų pieno.Tikslesnes avarijos aplinkybes nustatys policijos pareigūnai, kurie aptvėrė avarijos vietą ir sustabdė eismą

Per dvi dienas tai jau antra stambi avarija šiame kelyje. Spalio 10 dieną, apie 18 valandą, avarija įvyko kelio atkarpoje prie Čekonių, netoli posūkio į Debeikius. Susidūrė „Nissan“ ir „Audi“ markės automobiliai. „Nissan“ automobiliu iš Anykščių į Kupiškį vyko moteris. Pasak jos, ji pajuto smūgį, todėl spėjo, kad galėjo „užkabinti“ pravažiuojantis automobilis, ir jos automobilį ėmė sukti. Besisukdamas „Nissan“ atsitrenkė į kita eismo juosta važiavusį „Audi“ automobilį. Pastarasis nuo smūgio nuskriejo nuo šlaito ir sustojo apsisukęs miške.

Eismas keliu buvo sustabdytas gana ilgam laikui.

Linas BITVINSKAS

16 komentarų

 1. vairuojantis

  Dėmesio mažų atomobilių vairuotojams! VENKITE VAŽIUOTI TARP VILIKŲ AR KITŲ SUNKIASVORIŲ TRANSPORTO MAŠINŲ.

 2. Ramūnus Meškauckus

  siaubas

 3. Buvau Leliunu km ir girdejau pirma padangu kaukima paskui duslu metalo smugio garsa (nuo avarijos vietos grubiai 2km) Avarija ivyko salia Mickunu km,iskart uz Sventosios upes tilto (link Svedasu) ir jokio ten posukio i Debeikius nera… tai ivyko tarp 15:23-15:28 Is smalsumo,o tiksliau del Sventos ramybes nuvaziavom paziuret ….o gal ne avarija,o pasigirdo…bet artejant prie Mickunu Sventosios upes tilto…viskas pasidare aisku,jau buvo policija (mes nuvaziavom 15:45), arti prieit nepavyko,vieta aptvere policija…mums einat atgal is Anyksciu puses skubejo greitoji,paskui dar viena greitoji…

 4. boba spaude rageji 100%

  • Boba vairavo pienovezi?

   • Sėkmės kūdikis ta moteris, visa mašina sudaužyta, apart varuotojo pusės. O pienovežio vairuorojas tai čia kalčiausias, bl važiuoja su tokiom didelėm mašinom ir elementariausio saugaus atstumo nesilaiko.

 5. Kazy ismok skaityti posuki į Debeikius raso avaryja Čekonyse vakar buvo.

 6. Pienovežis nesilaikė atstumo ir įvažiavo į Hondą, čia iš Honda vairuotos lupų.

 7. Ji pasakojo dukrai, kad pienovežis ilgai važiavo iš paskos ir nesilaikė saugaus atstumo, ji visada labai lėtai ir atsargiai važinėja, todėl dar labiau sumažinusi greitį, kad aplenktų, nes labai arti važiavo ir buvo neramu, paskutinę minutę pastebėjusi per veidrodėlį, kad atsitrenks, spėjo pasukti vairą į kairę, todėl nuo smūgio į galą, automobilį suskersavo, šis veiksmas išgelbėjo gyvybę, todėl jei pasisekė beprato. O toks vairuotojas kaip pieno-vėžio, privalo buti griežtai nubaustas!

 8. Kazy tu kazy, paminėta ir vakarykštė avarija…tam pačiame kelyje. Reikia skaityt mokėt

 9. Ačiū Dievui, Angelas Sargas buvo šalia moters, -suspėjo 😇

 10. O juk pienovežio vairuotojas vyras su stažu.
  Na,bet kas nedirba-tie neklysta.
  Visiems pasitaiko.

  • neteisink . Kur tokių žmonių atsakomybė už kitų eismo dalyvių gyvybes. Ne vienas kelyje važiuoja. Būna įvairių atvejų, kai tenka ir staigiai stabdyti ar kitaip manevruoti. Visada atsarga išgelbėja, o ne stažas.

 11. tas tai taip pienoveziu vairuotojai,kai kurie aisku kad ne visi,lekia kaip nuo b..nutruke…,o atidumo reik visiems…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.