Iš biudžeto buvo nuskaityti 28 tūkst. eurų

Vakar vykusiame nuotoliniame rajono tarybos posėdyje, išsekus darbotvarkės klausimams, apie tai, kokiais darbais užsiima administracija, kaip vykdomi tarybos sprendimai, tarybos nariams pasakojo administracijos direktorė Ligita Kuliešaitė. Greta kitos informacijos direktorė paviešino  faktą, kad už pažeidimus teismas pritaikė biudžeto nuoskaitą.

Pasak  direktorės, vykdant komunalinių atliekų ūkio infrastruktūros plėtrą, kuomet buvo įrenginėjami požeminiai atliekų surinkimo konteineriai, buvo įvykdytas pažeidimas.   „2018 metų gruodžio mėn. 4 dieną Agentūra pradėjo pažeidimo tyrimą. Savivaldybei buvo pritaikyta 10 proc. biudžeto nuoskaitos – 56 tūkst. eurų. Buvo kreiptasi į Lietuvos administracinį teismą, jis priėmė galutinį sprendimą, kuriuo nuoskaita sumažinta iki 28 tūkst. eurų. Pažeidimas buvo nustatytas ir aš jus apie tai privalau informuoti“, – kalbėjo  L. Kuliešaitė.

Tarybos narys Mindaugas Sargūnas direktorės teiravosi, koks tai buvo pažeidimas.

„Pažeidimas  susijęs su tuo, kad buvo nupirkti didesni šiukšlių maišai, negu reikėjo. Nuoskaita priklausė nuo projekto vertės, ten daug yra niuansų, savivaldybė negalėjo įrodyti, kad neapribojo konkurencijos“, – paaiškino  administracijos direktorė.

NYKŠČIAI

20 komentarų

 1. O, dar vis buvusių perliukai,

  išlenda, negana nepjaunančios ampfybijos, negana plytučių ekspertizės, jad jos plytutės, tai net siukšlių maišų nesugebėjo nupirkti, 28 štukų baudą pritaikė. Dar gerai, kad dabartiniai per teismus sugebėjo perpus numažintu, būtų kita ampfybija už 56 tūkstantėlius. Visgi gerai, kad STT išvedė, gaL tik vėloka, per dau nuostolių rajonui paliko.

 2. Svėdasų Jadze

  Ne buvusių perliukų kaltė , dabartinės valdžios aplaidumas , kas priėmė šiuos šiukšlių konteinerius ir kas pasirašė jų pridavimo aktus, iš tų asmenų ir reikia išieškoti šiuos pinigėlius. Įdomu ką veikė kontrolės komitetas , statybų skyriaus atsakingi darbuotojai.

  • Jadze, eik išpažinties, nes apsimelavai

   II.2.1) Visas kiekis ar visa apimtis:(įskaitant visas dalis, pratęsimus ir pasirinkimo galimybes, jei taikoma)
   Viso planuojama įrengti 31 pusiau požeminių konteinerių aikštelę, kurią sudarytų 174 skirtingo tūrio (5,0 kub. m., 3,0 kub. m. ir 1,3 kub. m.) ir paskirties (mišrioms komunalinėms, popieriaus, plastiko, stiklo ir biologinėms atliekoms) pusiau požeminiai konteineriai.
   II.3) SUTARTIES TRUKMĖ ARBA ĮVYKDYMO TERMINAS
   Trukmė mėnesiais 11 arba dienomis: (nuo sutarties sudarymo) (nuo sutarties sudarymo)
   Vokų atplėšimo data2017-04-04 10:00 (GMT+03:00)
   VI.4) ŠIO SKELBIMO IŠSIUNTIMO DATA:
   2017-02-24 (metai/mėnuo/diena)
   ____Administracijos direktorius_____ __________ _____Audronius Gališanka_____
   (Perkančiosios organizacijos vadovo
   ar jo įgalioto asmens pareigos) (parašas) (vardas pavardė)

  • Jadze, tu jadze, tikra jadze esi

   Pasižiūrėk, tekste parašyta data, kad pažeidimo tyrimas pradėtas. Kai paskaitysi, tendencingasis komentatoriau, turėtum suprasti, kad bangas keli šūdelio bačkoj, kurioje pats iki ausų įlindęs. Nuo sukeltų bangų galima padpringti.

 3. cha , cha netgi maisu nesugeba reikiamo ilgio nupirkt , tai ka sneket apie rimtesnius pirkinius …..

 4. Tu tik pamyslik, rajoną Tarybas nariai, jau ne pirma kadencija valdantys rajoną turtą ir savuvaldybės administracijos priimamus sprendimus nežino kas dedasi su jų valdamu kapitalu. Tai kas bus kai pradės iš Agentūros tikrintTilto gatvės statybos pirkimus ar Anykštos upės užtvankos pašalinimo ir pinigų plovimo pasroviui reikalus? Ar tik neatais po to naujas meras visko taisyt…

 5. tai niekas už tai neatsakys? Mūsų pinigus taško,kad uždengtų nevykusius sprendimus.Kada baigsis šis bardakas?

 6. Nemeskit bėdos K. Tubiui. Už pirkimo konkurso organizavimą yra atsakingi savivaldybės tarnautojai. Reikia ieškoti kaltų tarp tų, kurie sudarė konkurso sąlygas ir kam buvo pavesta sutarties vykdymo kontrolė.

 7. Kų savivaldybės teisininkai veikė? Žiopli, arba jų nuomonės nepaiso ar nereikalauja vadovybė?

 8. Taigi galime tik pasidžiaugti kaip “ atsakingai“ vygdomi projektai be asmeninės atsakomybės už klaidas ir padaromus nuostolius biudžetui. Gal todėl ir negailima pinigų per rinkimus, kad pakliūti prie valdiškos kėdės ir per visokius maišų, iškabų, gėlių, plaukiančių eglių, kreivų šaligatvių ir tt susigrąžinti sau į kišenę

 9. kaip šitaip nesugeba dirbti,o veržiasi i valdžia.Privaloma iš kaltų pinigus išreikalauti

 10. Manau gėdinga, kad gėlininkas ir veterinorius kaip stribai persekioja žmones pagal politinį sąrašą.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.