Įraše – siūlymas atsilyginti

Vasario 10 dieną Utenos apylinkės teismo Molėtų rūmuose vyko posėdis, kuriame toliau nagrinėjama baudžiamoji byla, kurioje buvusiam Anykščių rajono savivaldybės merui Kęstučiui Tubiui iškelti kaltinimai prekyba poveikiu.

Dalis pokalbių buvo klausoma dėl  R. Kugio nužiūrėto sklypo. Telefoniniai pokalbiai  buvo klausomi chronologine tvarka. Pirmasis klausytas pokalbis tarp R. Kugio ir K.Tubio „Jūsų sklypas Šaltupio 6A jūsų sklypas, ką su juo galima padaryt – išsipirkt, išsinuomot, ar kažką panašaus?”, – klausė R.Kugys. „Nematau nei sklypo, nei nieko. Aš dabar Vilniuj, grįžęs pažiūrėsiu“, – atsakė K.Tubis.

Vėliau pateikti įrašai, kaip R.Kugys ir K.Tubis susitinka mero kabinete, kaip K.Tubis skambina Audronei Savickienei. Po to aiškinamasi  sklypo paskirtis.

Teisme rodytas ir vaizdo įrašas iš  mero kabineto , kai K.Tubis susitinka su R. Kugiu ir kalbasi apie sklypą ir įvairius dalykus, sakykim, apie Anykščių verslo informacijos centro direktorės Renatos Gudonienės atleidimą. ”Jokių išskirtinių sąlygų iš R.Kugio nereikalavau ir jam nieko nežadėjau. R.Kugys taip pat jokių sąlygų nekėlė“, – dėstė K.Tubis., kuris teigė, kad išaiškino sklypo nuomos per aukcioną sąlygas ir jokio reikalavimo kaip nors atsilyginti jokia forma nėra išreiškęs.   Pokalbio mero kabinete metu R. Kugys užsiminė, kad skolingas neliks.

„Dėl to net ir šnekų negali būti, gerai uždirbu, gaunu gerą pensiją. Jei norėsi ir galėsi, gali paremt mūsų komitetą, nedaug, „biški“, bet viskas viešai“, – atsakė K. Tubis.

(Bus daugiau)

Linas BITVINSKAS

5 komentarai

 1. „Šiandien buvau gal pusę valandos individualiam pokalbiui. Suokiau, suokiau. Sakiau, padėsiu, kuo galėsiu. /…/Sakiau, nėra už ką daugiau balsuoti, tik už dabartinį. Tai patenkintas./…/Bus kitas, kitam giedosi, kaip viskas gerai“ – apie susitikimą su tuometiniu meru K.Tubiu sūnui perpasakojo A.Baranausko pagrindinės mokyklos direktorė D.Kugienė.
  Klausimai
  a) ar pokalbis buvo skirtas sklypo įteisinimo klausimams?
  b) ar neparėmus, nebūtų neigiamai įvertinamas direktorės darbas?
  c) ar šito pokalbio metu buvo įskatyta surasti sąrašo rėmėjų ( 35 vnt.)?

 2. Citata: “ Pokalbio mero kabinete metu R. Kugys užsiminė, kad skolingas neliks.
  „Dėl to net ir šnekų negali būti, gerai uždirbu, gaunu gerą pensiją. Jei norėsi ir galėsi, gali paremt mūsų komitetą, nedaug, “biški”, bet viskas viešai“,“ Tai kur čia kriminalas?

 3. tiesa pradeda aisketi, bet kas is to? mes jau turim issirinke pacius doriausius, kurie i postus susodino saviausius

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.