Ir vėl akmuo į komunalininkų daržą

Visiška betvarke šalia Anykščių rusų stačiatikių kapinių. Baisi padėtis su šiukšlėmis. Akivaizdus sąvartynas. Prie šiukšlių konteinerių privežta senų langų, padangų, stiklo taros, drabužių. Žodžiu, yra visko,  ko tik širdis geidžia. Kiek teko sužinoti, kapinės yra Anykščių KIK priežiūroje. Šį  trečiadienį vyko pamaldos pagal rusų tikėjimo tradicijas, buvo svečių, tai įspūdis liko tikrai nekoks. Gerb. anykštėnai, ar neslegia jūsų sąžinė,  kai vežat buitines atliekas prie kapinių ir kraunate tas atliekas prie vartų?“ – NYKŠČIAMS skundžiasi kapinių lankytojai.

Telefonu susisiekus su UAB „Anykščių komunalinis ūkis“ vadybininke Daiva Žarskiene, pastaroji patvirtino, kad problema jai žinoma ir kad viskas bus sutvarkyta artimiausiu laiku.
NYKŠČIAI

13 Komentarai

 1. Teisingai žmonės daro, kad skundžia šituos kurie ateina į darbą tik kavos atsigerti, o pinigų už kiekvieno siūkšlių išvežimą priskaičiuoti nepamiršta. Pažadai Pažadai.

 2. Kai trečiadienį buvo sekminės aš atvažiavau pas gimines ant sesers kapo, tai tiesiog pasibaisėjau, ir po visko kitą dieną paskambinau, tai man atsake kad kuo skubiau sutvarkysime, aš specialiai atvažiuosiu čia po savaitės ir patikrinsiu. O jei šitas sąvartynas bus ir toliau aš kreipsiuosi i kitas instancijas, nes kiek žinau Anykščiuose yra daugiau tokių vietų.

  • Taip būtinai patikrinkite ir būtinai kreipkitės kitur . Juk tokių žmonių kaip jūs – vienetai ir tie ne visi drįsta skambinti į tokę svarbę įstaigą, Jeigu ne jūs ,tai Anykščiai paskestų šiukšlėse. Kaip sakoma ,vėlevą jums į rankas ir pirmyn… ,tėvynė jūsų nepamirš.

 3. Apie komunalinio vadovą

  Tubio mylimas direktorius. Pasakyk kas tavo draugai, pasakysiu kas tu.

 4. Ne vien prie kapinių betvarkė,Pušyno mikrorajone,moteriške po svetimu balkoną savo sandėliuką ,,atidarė”tempia viskas iš konteinerių ,rūšiuoja ir viską palieka.nedaug truks,kas nors mestels degtuką ir naujos problemos.Ponai komunalininkai,pasidomėkite šia situacija,ilgai neteks vaikščioti,greit surasit.

 5. Argi jums gaila kad numire žmonės pasikeičia langus, saugiai važinėja su naujais ratais netgi guli su naujais rūbais. O kur jiems dėti senus daiktus nudevėtas padangas, pkeistus senus langus. Tai ir krauna prie savo konteineriu. Oi tie komunalininkai tik kava geria o apie numirusius visai pamiršo. GĖDA Svečias greičiau atvažiuok patikrint o tai numire nebeturės kur savo šiukšlių dėti. Oi tas komunalinis, dar žmonėms liepia susimokėti už numyreliu šiukšles nes gyvieji tai šiukšlių neturi o mokėt privalo už orą.

 6. matomai murusiem per karsta ir nusijame rubus

 7. zinoma kaltas komunalinis,nejaugi kalti tie kurie krauna siuksles prie kapiniu,gal reiketu,kad zaliasis patrulis pasidarbuotu?

 8. Šiukšliu surinkimo kaina pakėlė, o Anykščius šiukšlynu baigia paverst.

 9. gaila kad Anyksciuose kapuy aplinka ne visiems rupi.o štai Skiemoniu seniuno paskaminus apie šiukšiu išvežimą -suregavo žaibiškai.A Č I Ū tokiom seniūnui.sekmės jam

 10. Jeigu dar Narbutas savo šiukšlyna susitvarkytų,kuris yra prie kapinių tvoros,tai visai gražu būtų.Gal Žaliasis patrulis gali pakontroliuoti tokį apsileidėlį.

 11. Biliūno gatvė

  Gerai būtų jei NARBUTAS savo šiukšlyną susitvarkytų,prie rusų kapinių tvoros.

 12. Tai žmonės aplink gyvenantys laukiniai, prie ko čia komunalinis ir jo darbuotojai

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.