Ir Molėtai taps kurortine teritorija

Kaimyniniai Molėtai sparčiai žengia turizmo plėtojimo kryptimi. Jau dabar pagal nakvynes Molėtai surenka beveik pusę visų Utenos apskrityje apsilankančių turistų.

Kol Anykščiai snaudžia ant laurų, birželio mėnesį darbo grupė teisės aktų nustatyta tvarka parengė reikalingą medžiagą Molėtų, kaip kurortinės vietovės, statusui gauti. Molėtų tarybos posėdyje priimtas sprendimas siūlyti Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijai Molėtų miestui ir jo apylinkėms suteikti kurortinės teritorijos statusą.

Reiktų pridėti, kad kaimynai kartu su turizmu sėkmingai plėtoja ir pramonę, todėl Molėtai tampa patrauklia vieta gyventi.

NYKŠČIAI

11 komentarų

 1. Dievuliau, apsaugok mus nuo valdžios, o nuo turistų kaip nors patys apsisaugosim.

 2. vietiniams molėtiškiams..Anyksčiai jau lyg ,, šalia autostrados ,, esančiu turistams įdomiu užkampiu pavirto ,kuriame nuo mašinų srauto daug triukšmo o visa kita iš lėto traukiasi ir stingsta. Apsipirkt reikia važiuot į aplinkinius rajonus ne tik buitiniais poreikiais ,bet ir maisto padoresnio. Iš turgaus -turgelis palikęs. Čia darosi ,,gera užsukti,, – (turistams ) ..O vietiniams?

 3. Vis kažko nepatenkinti.Nes mums nieko nereikia.Gyvenam vakūmę,niekas neišvažiuoja ir neivažiuja,jums to reikia?Man ne.Gerai,kad turistai lanko mūsų miestą.Juk jie susipažina su savo kraštu.Mums jie palieka pinigų,bet jums to nereikia.Kai kurios valstybės,tik iš turizmo gyvena.Nes pramonės ten nėra.

  • kai kurie miestai iš turizmo gyvena, bet mes nemokam. Savivaldybė moka išmėtyt pinigus, bet ne paimt. Vat!

  • Na durnumas žmonių. Iš turizmo gyvena Tailandas , kurį aplanko maždaug 38 milijonai , Italija – 42 milj., ar kokia Turkija. O Lietuva, kuri vos surenka 1,5 milijoną ir tai tai buvo iki „pandemijos“, turi ieškoti kitų nišų. Taip, kad Anykščiams geriau ką nors realesnio reiktų, o ne pasakose gyventi, nes tas 1 milijonas greičiausiai nusėda pajūryje.

   • Nusimeskime kaukes PONAI !!!
    Na kodel, sumazinus rajono gyventoju skaiciu iki kokiu 10 000, pilnai imanoma likusiu kulturinio komunizmo koncepcija…

 4. Reikia pavydėti ne tai, kad Molėtai kurortinasi, bet tai kad jie Bitvinsko neturi ir jiems nuo to tik geriau 😀

 5. nelabai turystai trauks maletas nieka ti labai ner turi kelius ezerus zemes prastas givuliu ir karviu nesmata kad laikytu patys vos praminta a ce turystam tai duok skanei pavalgyt ir isgert.

 6. Molėtai aplenkė Anykśčius ir tapo kurortine teritorija . Tuoj mus apleks Kupiškis . Turizmas centras su 23 darbuotojais “ šlubuoja “ !!!

  • Kupiškis jau aplenkęs Anykščius

  • Kai Anykščių turizmo ir verslo centrui vadovauja valstietiškų politinių pažiūrų atstovas, tai Anykščiuose labiau panašu į kolūkinio verslo principą, kuris neturi ateities. Ir partijos pavadinimo pakeitimas, kurioje anykštėnai užsiimantys fermų mechanizmų priežiūra, jaučių auginimu ir kitomis agrarinėmis veiklomis vien su pirčių pramoginių paslaugų turizmo pasiūla aukščiau tarpkolūkinių paslaugų mainų nepakils.
   Kita vetus Molėtai tampa Vilniaus priemėsčiu, o Anykščiai tik Panevėžio…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.