Investicijos į kelių remontą – rekordinės

1 mln. 733 tūkst. eurų – tokia suma šiais metais pasieks Anykščių mieste ir rajone esančius ir rekonstrukcijos reikalaujančius kelius.
Kaimo teritorijos keliams skirta 476,9 tūkst. Eur, miesto – 1 mln. 256,1 tūkst. Eur. Iš viso šiais metais kelių priežiūrai ir tiesimui Anykščių rajono savivaldybei buvo skirtos rekordinės 630,8 tūkst. Eur tikslinių kelių priežiūros ir plėtros programos valstybės biudžeto lėšos.  
„Anykščių miesto ir viso rajono keliai neabejotinai yra vienas iš svarbiausių mūsų prioritetų. Jais Anykščius ir visą rajoną pasiekia turistai, tačiau jais kasdien keliauja ir šimtai mūsų rajono gyventojų, kurių saugumu ir komfortabilia kelione privalome pasirūpinti. Dėjau didžiules pastangas, kad mūsų rajoną pasiektų kuo didesnės kelių priežiūros ir plėtros programos valstybės biudžeto lėšos, o dabar, kartu su visa Anykščių rajono savivaldybės administracija, darbų rangovais stengiamės, kad skirtos valstybės biudžeto lėšos būtų panaudotos laiku ir, svarbiausia, darbus atliekant itin kruopščiai, apgalvojant net menkiausias detales“, – sako Anykščių rajono savivaldybės meras Kęstutis Tubis.
Jo teigimu, dar iki Naujųjų metų Anykščių miesto gyventojai ir lankytojai dar saugiau ir patogiau, tiek automobiliais, tiek ir pėsčiomis, galės keliauti į svarbius miestui objektus – Kultūros centrą (M. Valančiaus g.), lopšelį-darželį „Þilvitis", (Muziejaus g.), Dainuvos slėnį, Anykščių šilelį ir Vilnius SPA Anykščiai (Vilniaus g.), turgų (Rašytojų g.). Patogesnis ir saugesnis privažiavimas taps ir Visų Šventųjų, Vėlinių dieną artimuosius lankantiems miesto kapinėse.
{gallery}galerijos/keliai_investicijos_2016{/gallery}
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.