Intrigos praretino „Verslo žiburių“ žiūrovų gretas

 

 

Penktadienio vakarą Anykščių kultūros centre jau septintą kartą vyko Anykščių verslo informacinio centro organizuoti apdovanojimai, skirti pagerbti Anykščių įmones ir verslininkus, kurie prisideda prie Anykščių rajono verslo aplinkos gerinimo, „Verslo žiburiai 2018“.

Šiemet kartu  įteikti  „Šimtmečio anykštėno“ ženklai bei įteikti teatrų festivalio „Pakeleivingi“ apdovanojimai.

Renginį vedė aktorius Dainius Martinaitis, o nominantus apdovanojo  meras Kęstutis Tubis  ir Anykščių turizmo ir verslo informacijos centro laikinoji vadovė Kristina Beinorytė, įspūdingai koncertavo grupė „The Voiceless“. Tai pirma Lietuvoje tokio pobūdžio grupė, kurios sudėtyje esantys smuikas ir violončelė pakeitė standartu grupėse tapusius gitarą, vokalą ir klavišus.

Per renginį  „Šimtmečio anykštėno” ženklais buvo apdovanoti žmonės, kurie vienaip ar kitaip susiję su verslu. Ženklus gavo  Rimantas Juodelis, Ona Vanda Grumbinienė, Michailas Baliuckas, Diana Šermukšnienė,  Nijolė Kačkuvienė, Rita Šimkienė, Algirdas Šimkus, Algirdas Gansiniauskas, Audrius Juška, Juozas Mačys.

Internetinio balsavimo metu anykštėnai išrinko verslo įmones, kurios ir gavo penktadienį apdovanojimus.

Nominacija „Už sėkmingą verslo pradžią“ įteikta anykštėnų jau pamėgtai maitinimo įstaigai „Mandri puodai“, „Už tvarią plėtrą“ apdovanota verslininko Deivido Dilio įmonė „Adovis”, „Už verslo ilgaamžiškumą“ – Alfredo Motiejūno fotoateljė, „Už šeimos verslo puoselėjimą“ – I. Judickienės vaistinė, o „Metų darbdavio“ nominacijoje nugalėtojo A. Juška.

Prieš porą dienų jubiliejinę parodą surengęs A. Motiejūnas susirgo, tad apdovanojimą už jį atsiėmė jo žmona Alma.

D. Martinaitis juokavo, kad „Metų darbdavio“  nominacijoje gauta 180 balsų, tad, ko gero, darbdavys parašė įsakymą balsuoti visiems darbuotojams, nes A. Juškos ūkyje dabar dirba 180 žmonių. A. Juška purtė galvą ir teigė, kad jis iš tos kartos, kuri su kompiuteriu nelabai draugauja.

D. Martinaitis nenorėjo paleisti nuo scenos nominantų, kuriems surengė savotišką protmūšį. Buvo pateikta 10 klausimų, kuriuose reikėjo atpažinti populiarius posakius. Salė aktyviai padėjo nominantams. Kadangi kelis klausimus atsakė salėje sėdėjęs vicemeras Sigutis Obelevičius, D. Martinaitis kreipėsi į merą: „Mere, tokius kadrus reikia saugoti“. O nugalėjo šioje rungtyje „Mandri puodai“ atstovas Lukas Biliūnas.

Buvo apdovanoti ir festivalio „Pakeleivingi“ nominacijų laimėtojai. Prizus jiems įteikė parduotuvės „Techasas“ vadovė Žydra Bulotienė.

Renginys buvo puikus ir skoningas, už jo organizavimą galima pagirti Anykščių verslo informacinio centro darbuotojus. Tiesa, pasidžiaugti kolegų sėkme ir pagerbti “Šimtmečio anykštėno” ženklo nominantų ir “Verslo žiburių” nominantų  dalis verslininkų, rajono politikų, Seimo narių ir net savivaldybės įmonių atstovų neatvyko.  Kalbama, kad toks „boikotas“ – galimai priešrinkiminė Vadovų klubo įtaka. Anykštėnai dalinasi žiniomis, kad Vadovų klubas, kuriam vadovauja galimas „valstiečių“ kandidatas į merus Dalis Vaiginas, kaip ir ruošiasi surengti alternatyvų renginį. Nieko nuostabaus, kad taip ir bus, juk piniginių išteklių ir organizacinių sugebėjimų šiam klubui neturėtų trūkti. Anykštėnai neprieštaraus – kuo daugiau renginių, nominacijų  ir koncertų Anykščiuose, tuo geriau.

NYKŠČIAI

 

16 Komentarai

 1. Žmonėms nusibodo žiūrėti į melagio veidą. Todėl ir neina. Kiti bijo, kadd melagis neprikibtų su prašymu eiti į komitetą. Darosi baisu išeiti į gatvę, o į uždarą erdvę su neprognozuojamu asmeniu visiškai rizikinga.

 2. Negražu kai rajono galva kelia intrigas. Kam reikia tokio mero, kuris nieko nekuria, o tik intriguoja?

 3. Kasdien noriu regeti vagino ir kristaponio obeleviciaus koalicijos veidus

  • Vagina – tai lotyniškai pavadintas moters lytinis organas – makštis. Tai kokią tu čia Obelevičiaus -Krikštaponio matai koaliciją su moteriška “putyte”, a?

 4. nueik pas juos ir galesi regeti ju veidus,busi sotus,nereiks nei dirbti.nei nesamones rasineti.

 5. Jau atsibodo su vadovų klubo intrigomis Visi jau kaip ir amžiuje ir niekaip negali buti be valdžios. Tikrai jokių šansų Vaiginui ir teks aprimti. Labai gražus renginys ir praėjo sklandžiai buvau ir nenusivyliau. Komentaoriui gėda nes manau,kad vienas rašantis prie kompo.

  • Naujas konservatorius

   Čingischanas yra sakęs: melagis baudžiamas mirtimi, o bailys taip pat baudžiamas mirtimi. Mums, lietuviams, reikėtų įsiklausyti į šiuos žodžius.

 6. Lauksiu vadovu klubo surengtos sventes. Valio valio. Saunuoliai.

 7. tai kiek Juška turi vardu? tai Audrius, tai Andrius, tai dar kazkokiu anksciau straipsnyje buvo pvadintas 😀

 8. Kaip gražiai vedantieji vienodai kliši

 9. Koalicijos partneriai ?

  “Manęs niekas nekvietė.” – paklaustas kodėl neina pagerbti Anykščių verslininkų “Anykštai” sakė S.Jovaiša.

 10. Matai, ir vaiginas nori ruošti alternatyvų renginį, nes yra ir vadovas, ir verslininkas. Šitą skaudžiai savo kailiu juto ligoninės darbuotojai. Ir ligoniai, deja.
  Niekad protingas nebuvo, o dabar jau ant ribos balansuoja.

 11. Meras turėtų dirbti, o ne intrigas daryti.

 12. Kaip mažas vaikas. Neleisiu kitų vaikų į savo smėlio dėžę.

 13. nu ka , meras tikiuosi paskutines savaites skaiciuoja , tegul dar pasislaisto pries pabaiga

 14. Śaunuolis meras ! Nekeliaklupsciauja

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.