Iniciatyva išsiplėtė – laiškus rašo visos šalies moksleiviai

Vasario 16-osios, Lietuvos valstybės nepriklausomybės, dienos proga, švęsdami ypatingą šimto metų gimtadienį, Anykščių kultūros centras, savivaldybės Švietimo skyrius bei rajono mokyklų auklėtiniai tęsia iniciatyvą „Žinutė Lietuvai“!

„Žinutė Lietuvai ir pasauliui“ – tai antroji pilietiškumo skatinimo banga, inicijuojama Anykščių krašto. 2017 metų vasario 16-ają iš Anykščių į visą Lietuvą, atsitiktinai atrinktiems adresatams buvo išsiųsta apie 2000 regiono mokyklų mokinių ranka rašytų laiškų tema – „Aš esu Lietuvos pilietis ir man gera čia gyventi nes…“.

„Žinutė Lietuvai“ sulaukė didelio dėmesio, pozityvaus ir jautraus atsako iš visos Lietuvos. Žmonės dėkojo, skambino, rašė atsakymus į juos nudžiuginusius ir prisiminimus sukėlusius laiškus. Šiais metais „Žinutę Lietuvai ir pasauliui“ rašo visi.

Prie iniciatyvos prisijungia vis daugiau piliečių: jaunimo, vaikų, suaugusių žmonių. Laiškus parašė: Jonavos raj. Ruklos J. Stanislausko mokykla – daugiafunkcinis centras, Adutiškio vaikų dienos centras iš Švenčionių rajono, Šiluvos gimnazija, VGTU inžinerijos licėjus, mokykla-darželis „Želmenėliai“ iš Marijampolės, Didždvario gimnazija iš Šiaulių, Pasvalio Svalios progimnazija, Dainuvos pagrindine mokykla, „Santaros“ gimnazija iš Kauno, Kriaunų pagrindine mokykla, Kauno Petrašiūnų progimnazija, Rukainių gimnazija, Utenos Dauniškio gimnazija, Kazlų Rūdos sav. Jankūnų pagrindinė mokykla, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla ir dar gausybė kitų miestelių.

Laukite ranka rašyto laiško! Gal jis pasieks ir Jus!

2 komentarai

  1. Kaip smagu!Ranka rasyti laiskai!Super….

  2. Tikrai norėtųsi gauti mokinių rašytą laišką. Kaip labai smagu gauti laiškus iš buvusių mokinių ar auklėtinių… Rašykite ne tik per šventes!!!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.