Informacija apie vakcinacijos tvarką Anykščiuose yra viešai prieinama

Kilus šaršalui dėl skiepų, gyventojai apie tai, kas paskiepyti ir kas turi teisę skiepytis gali pasitikrinti oficialiame Anykščių savivaldybės puslapyje anyksciai.lt.

Rubrikoje „Svarbi informacija“ sudėti tai reglamentuojantys dokumentai ir paskiepytų COVID-19 vakcina pacientų ir darbuotojų sąrašas Anykščių rajone. Iš viso sąraše 29 įvairios įstaigos.

Paskiepyti ne tik sveikatos įstaigų darbuotojai, vaistininkai, privatūs odontologai, bet ir nemažai socialinių įstaigų žmonių: VšĮ Šeimos idėjų centras; Anykščių socialinės gerovės centras; Anykščių vaikų ir jaunimo užimtumo centras; Anykščių rajono neįgaliųjų draugija; VO „Gelbėkit vaikus“, Anykščių padalinys; Anykščių viltis, sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija; Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Anykščių rajono filialas; Anykščių rajono diabetikų klubas „Ateitis“; Jokūbavos šeimyna; Anykščių moterų užimtumo ir informacijos centras; Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos, Utenos departamento Anykščių skyrius.

Skiepyti tiek valstybės įstaigų, tiek privačių įstaigų žmonės. Daugiausiai paskiepyta Anykščių ligoninėje – 132, Anykščių PSPC – 75, Aknystų SGN  – 66, Socialinių paslaugų centre – 60 darbuotojų.

Plačiau – www.anyksciai.lt

 

9 komentarai

  1. Kaip dabar atrodo Tomilino piaras?

  2. ir pats pūstas gebelsų skandalas piššššš.

  3. ot skandalas-eik ir skiepikis nepuskit burbulo

  4. ot skandalas-eik ir skiepikis nepuskit burbulo

  5. Informacija prieinama, o pati tvarka? Ar šeimos gydytojas kvies, ar pačiam ieškoti?

  6. Aš jokio skandalo nematau.Čia jūs nepatenknti,nes ne jūs paskiepijo,o medikus.

  7. O kaip mokytojai, dirbs juk nenuotoliniu būdu, kaip pardavėjos. Juk kiek žmonių aplink.

  8. Dėl skiepų

    Deja, NVSC Anykščių skyriuje paskiepytas tik vienas asmuo

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.