Info TV eteryje įvyko debatai

Anykščių – Panevėžio rinkimų apygardos kandidatai prisistatė ne tik patys, tačiau pakalbėjo apie mažiausiai dar du anykštėnus: paminėtas Alfrydas Savickas ir „vyninės“ apsaugininkas.
Pretendentai į Seimo nario kėdę buvo suskirstyti į dvi grupes, o pati transliacija truko apie dvi valandas. Pirmoje debatų dalyje vyko kiek rimtesnė atsakymų į visus rinkėjus jaudinančius klausymus paieška, antroje – kandidatai vienas kitam stengėsi ir kiek įgnybti, labiau jaudinosi, pasitelkė aktorinius sugebėjimus. Prakalbta apie kyšininkus, iždo vagis, tipiškus valdžiažmogius ir t.t.
Laidos dalyviai bandė papasakoti, ką reikėtų daryti, kad liautųsi anykštėnų išsivaikščiojimas, kaip vertina naująjį Darbo kodeksą, kuris įsigalios nuo liepos pirmosios, ar palaiko vienos lyties asmenų partnerystę ir pan.
Transliaciją stebėję žiūrovai neišgirdo nieko naujo, ko dar nežinojo. Išskirti galima nebent vieno iš kandidato surengtą ataką prieš Anykščių rajono valdžią, kuri, jo teigimu, vis dar sugeba pritaikyti korupcines schemas, įdarbinant vieną ar kitą naudingą asmenį.
Pirmoje laidos dalyje į klausimus atsakinėjo Egidijus Baltušis, Romualdas Gėgžnas, Lukas Pakeltis, Ričardas Sargūnas, Valentinas Šapalas ir Edita Tamošiūnaitė. Antroje – Antanas Baura, Kristupas Krivickas, Auksė Kontrimienė, Mindaugas Pauliukas ir Valentinas Stundys.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.