Antradienis, 2017 10 24 
07:11:04
Naujienos
Kriminalai
Sportas
Renginiai
Skelbimai
Fotoreidas
Pranešk naujieną
Kontaktai

Ar eilinės krizės krečiami liberalai dar pajėgs atsitiesti?
 


Laikykitės ten su Andriumi Tapinu filmavimas Anykščiuose
2017 10 12
Image

Po dviejų savaičių į miestą prie Šventosios atvyksta žinomas žurnalistas, kuris anykštėnams paskutiniu metu labiausiai pažįstamas iš Gretos Kildišienės veiklos demaskavimo vienoje Panevėžio įmonių ir Stanislavo Stavickio - Stano bei Deivydo Zvonkaus kūrybos.

 „Populiariausias intelektualios satyros vakaro šou "Laikykitės ten su Andriumi Tapinu" tęsia antrąjį sezoną ir keliauja po Lietuvą. Aktualios temos, gili analizė, netikėti kampai ir, be abejo, aštrus humoras, priverčiantis drebėti ūsuotus bebrus. Mažučiai...
Renginio metu Andrius Tapinas taip pat kalbins neeilinį svečią - Algirdą Kaušpėdą“, - dalinamasi informacija socialiniame tinkle.

Šou filmavimas – spalio 24 d. Menų inkubatoriuje – menų studijoje.

Komentarai (25)
 
Kvazimodas | 2017 10 14
 
 
 
Na cia mano terminas nelegalus. NAVALNIZMAS, ju ne vienas ir ne du per valstybiu valstybeles... 
 
Kaip vienas sociologas issireiske ju principas paprastas kaip 2 x 2... Jei matai kad nepavyks islaikyti valdzios, PATS SUVADOVAUK PACIO SAVES NUVERTIMUI BET KAIP VADAS NE AUKA.
 
 
 
Kvaziui | 2017 10 14
 
Tapinui Navalnas - herojus, o herojams juk Slava v Ukraini!)))
 
 
 
Kvazimodas | 2017 10 14
 
 
 
Sis "demokratas" kam lojalus. akivaizdziau nei akivaizdu. 
 
Beje man kazkur girdetas stilius, kai skaitau Anykstenu lojiku su diagmozemis komentarus... 
 
Facebooke ir kazkas trina visus komentarus kas nesuderinami su diagnoziu stiliumi... 
 
Aiskinimai kaip kazkas kariauja ant kremliaus virtualiu sienu, siai dienai taip vadinami virtualus kariai, saves taip nesureiksmintu net vaiku darzeli. 
Ko gero kremliui buvo labai skausminga tokios virtualios atakos ant Facebookiniu sienu. Jie ilgai verke.... 
_________________________________ 
 
Siai dienai buvusiose TSRS bloko valstybese labai madingas kaip as vadinu NAVALNIJ sindromas. 
 
Kai tariami reksniai-diagnozuotojai, dazniausiai gana riboto intelekto, siekia populiarumo savo issisokimais, dazniausiai remiami tos pacios valdzios strukturu.
 
 
 
Eureka !!! | 2017 10 14
 
Pataisau:Tik ką padariau atradimą! Kokį? Ogi pasižiūrėjau Andriaus Tapino vedamą laidą rusų kalba "Vy tam deržites" ir palyginau su laida "Mount shou" irgi rusų kalba, kurią veda Danielius Kaigermazovas. Jis šaiposi iš Porošenkos, Trampo su Obama,"raganos" Klinton ir kitų vakariečių, tokių kaip Psachi. Pavaro ir ant savų biurokratų. Andrius gi iš Putino, Lukašenkos, Medvedevo, rusijos TV žurnalistų, jei jie palaiko valdžią. Tai ir pagalvojau: ar tik nepaduos Danielius K. Andriaus T. už plagiatą į teismą,a? Kažin, ar tik jų laidų finansavimo šaltiniai ne iš be galo analogiškų žvalgybinių organizacijų slaptų spec. fondų? Ir dar: ar Andriaus laidelė ne per amerikos padovanotąjį Viešintų retransliatorių eina, a? Kaip manote?
 
 
 
Eureka !!! | 2017 10 14
 
Tik ką padariau atradimą! Kokį? Ogi pasižiūrėjau Andriaus Tapino vedamą laidą rusų kalba "K B0rią veda Danielius Kaigermazovas. Jis šaiposi iš Porošenkos, Trampo su Obama, raganos Klinton ir kitų vakariečių, tokių kaip Psachi.Pavaro ir ant savų biurokratų. Andrius gi iš Putino, Lukašenkos, Medvedevo, rusijos TV žurnalistų, jei jie palaiko valdžią. Tai ir pagalvojau: ar tik nepaduos Danielius K. Andriaus T. už plagiatą į teismą,a? Kažin, ar tik jų laidų finansavimo šaltiniai ne iš be galo analogiškų žvalgybinių organizacijų slaptų spec. fondų? Ir dar: ar Andriaus laidelė ne per amerikos padovanotąjį Viešintų retransliatorių eina, a? Kaip manote?
 
 
 
Kvazimodas | 2017 10 13
 
 
 
O sita isleido siandie is Rakiskia, Esmeraldu aplankyt... A ana mani isvadina kaip visad... 
 
Sunkiai mastau, gal kas imestu nuoroda sio INTELEKTUALO LAISVES TV su prezidentes analize ? :rus
 
 
 
cha | 2017 10 13
 
netikiu niekuo, o ypač TELEFIZIJOM, nes kas jiems moka, tas ir šokdina.. :wonky
 
 
 
jis veda laidas | 2017 10 13
 
su zmogumi kuris apyvage valdzioje budamas pensininkus ir daug zmoniu ,tegu tapinas jo ir klausia ir prie to zmogaus bobos isakymu saude i beginklius prie seimo,tai kam apsimetineti
 
 
 
to skaitau | 2017 10 13
 
Aha, man atrodo nyksciai.lt kaip mini delfi.lt - su viena berete ir vienu vatniku pastoviai tarpusavyje diskutuojanciais, zutbutine kova - viena nato puola, kita rusai. Idomu ar cia ruskiai randa savo auditorija? :roll
 
 
 
skaitau | 2017 10 13
 
komentarusir visus beveik parase tas pats zmogus nes kitus vatnikais vadina kazkoks asoba nekilk aukstai zemai krisi
 
 
 
Tauta saka, kad... | 2017 10 13
 
Nėra kilnios ir atsakingos žodžio laisvės! Yra tik keletas vis įžūlesnės propagandos rūšių ir jos apdurninti vartotojai. Tu ir aš. Argi ne taip? Tas pats buvo TSRS laikais, tas pats ir dabar.
 
 
 
biznis | 2017 10 13
 
Man Kiseliovas asmeniškai papasakojo, kad tie, vadinami vatnikai, komentaruose dirba iš idėjinių paskatų - Putinas visiems pažadėjo šviesų komunizmo rytojų 8) 8)
 
 
 
biznis | 2017 10 12
 
Tapinas Odesos televizijai papasakojo apie Lietuvos žurnalistinės nepriklausomybės modelį: Tai kai iš užsienio gaunam daug pinigų ir bendradarbiaujam su Europinėmis struktūromis, nes kai pinigai baigiasi - baigiasi ir žodžio laisvė :grin :grin
 
 
 
Latviu gatves gerojus | 2017 10 12
 
Nepamirsk ideti nuorodos is kur sita vemala cituoji: ekspertai.eu - visu vatniku sueities vieta, kur komentaruose gali pasiguosti kaip juos NATO pola :rus
 
 
 
Latvių miško Troliai | 2017 10 12
 
Apie NATO lėšomis padarytą latvišką filmuką, kuris taip sužavėjo Tapiną, kiti mano taip:" Efraimas Zuroffas, žinomas Antinacistų aktyvistas ir istorikas taip pat pasmerkė NATO filmą „Miško Broliai". „Problema, susijusi su NATO filmo „Miško broliai" rodymu yra ta, kad šie žmonės pristatomi kaip tikrieji herojai su nepriekaištinga praeitimi, kai iš tikrųjų daugelis jų holokausto metu žudė žydus", - sakė Zurofas." Kas davė „Miško broliams“ moralinę teisę žudyti civilius Lietuvoje? :sigh
 
 
 
cirkas Angelei | 2017 10 12
 
Taip.As uzsidiejau kibira ant galvos ,sako tada propagandynes bangos neprasiskvierbia i smegenus
 
 
 
Angelė, pragaro merga | 2017 10 12
 
O tai amerikoniškas siųstuvas duotas Viešintose ne Tapino propagandai rusų kalba galingai transliuoti į rytus? Gal čia to latvių filmuko apie SS pulką Latvijoje finansavimo iš NATO lėšų tęsinys? Kas žinote?
 
 
 
jo jo | 2017 10 12
 
Ei, korespondentai, upės pavadinimą gal iš didžiosios raidės reikėtų rašyti. Jei patys nemokate lietuvių kalbos, tai mokančių paprašykit
 
 
 
cirkas | 2017 10 12
 
finansoja tapina ir zidai ir sorosas ir reptilijonai. tik mes rusai triedziame komentarose vedimi patriotiniu jausmu ir siekdami taikos pasaulije :love
 
 
 
Kas čia dabar su "Nyksčiais" ? | 2017 10 12
 
O kur dingo klausimas ar Tapino laidos ir TV nefinansuojamos iš CŽV ir NATO slaptų fondų? Cenzūra? :sigh
 
 
 
as | 2017 10 12
 
Anyksciu vatnikus truputi pakedens.
 
 
 
Jo, | 2017 10 12
 
Man,tai jis žinomas,kaip referendumo žlugdytojas...
 
 
 
kai | 2017 10 12
 
vagis vadinamas "kitaip mąstančiu" - tai labai originalu. Geras...
 
 
 
Man nepatinka | 2017 10 12
 
Nuo kada patyčios iš kitaip mąstančių vadinamos "aštriu humoru" ?
 
 
 
Ai ; | 2017 10 12
 
kritikas jis geras,bet ar kas jo klauso
 
 

 
Rašyti komentarą

Nyksciai.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Jeigu pastebėjote įžeidžiantį arba šmeižiamojo pobūdžio komentarą, melagingą informaciją, praneškite el. pašto adresu El. paštas saugomas nuo šiukšlintojų, Javascript turi būti įjungta jei norite peržiūrėti - komentarą pašalinsime.

Pastebėjus draudžiamus komentarus, prašome apie juos nedelsiant pranešti „Nyksciai.lt“ redakcijai.


Vardas

Komentaras

«Spalis 2017 
PATKPŠS
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031         

© 2008-2015 Nyksciai.lt
Visa medžiaga, pateikta Nyksciai.lt interneto svetainėje "www.nyksciai.lt" yra UAB "Atvirai" nuosavybė, jeigu nenurodyta kitaip. Svetainės informaciją arba jos dalis griežtai draudžiama dauginti, atgaminti, perspausdinti ir platinti jokiomis formomis (taip pat ir elektroninėmis) be raštiško UAB „Atvirai“ įgaliotų darbuotojų leidimo.