Antradienis, 2017 09 26 
06:47:39
Naujienos
Kriminalai
Sportas
Renginiai
Skelbimai
Fotoreidas
Pranešk naujieną
Kontaktai

MMA nuo kitų metų turėtų didėti iki 400 Eur. Jūsų manymu, koks turėtų būti minimalus atlyginimas?
 


Kviečia siūlyti kandidatus prestižinėms premijoms
2017 09 06
Image

Iki rugsėjo pabaigos Anykščių rajono savivaldybė laukia kandidatų pavardžių Antano Baranausko literatūrinei premijai ir Teresės Mikeliūnaitės kultūros premijai gauti.
A. Baranausko premija skiriama kasmet už trejų pastarųjų metų profesionalių kūrėjų grožinės literatūros kūrinius, skiepijančius meilę Lietuvos gamtai ar Antano Baranausko gimtinės aplinkai, atskleidžiančius žmogaus ir gamtos dvasinį ryšį, arba už trejų pastarųjų metų profesionalios literatūrologijos kūrinius, skirtus Antano Baranausko kūrybai.

Kultūros premija skiriama Anykščių savo kilme anykštėnui už paskutinių penkerių metų nuopelnus krašto kultūrai.

Pernai Antano Baranausko literatūrinė premija (3000 Eur) skirta Erikai Drungytei, o Teresės Mikeliūnaitės kultūrinė premija (1500 Eur)  - Renatai Miškinienei.
Komentarai (23)
 
o gal | 2017 09 09
 
yra koks pareigunas pensininkas :black tikrai tiktu :right
 
 
 
Kvazimodas | 2017 09 07
 
 
 
Na jau nesikuklinkite giedoreliai. Mastytojai ne tik rasyme bet ir socialiniame giedojime cia jus.  
JUM LYGIU NIEKUR NERA? 
 
Tik kas jum mastytojai suteike teise dergti viesus asmenis mano niku? Net sioje temoje?
 
 
 
cha | 2017 09 07
 
kaip visuomet, didysis mūsų krašto šviesuolis, mąstytojas, rašytojas ir pan.atradinėja seniai atrastas amerikas... :grin
 
 
 
Nyksciai.lt | 2017 09 07
 
Greta raso geriau nei Kvazis. Su kuo ir sveikinu.
 
 
 
Kvazimodas | 2017 09 07
 
 
 
Taigi kas nors kiek masto turim aisku pvz kas yra Biurokratine valstybe suformuota ES lesomis. Tai ne seimas. Tai ne prezidentura. Tai net ne savivalda... 
 
TAI TIE KAKARIEKU KOMENTATORIAI. 
Siualau atkreipti i bet kur sociume suformuotus kakarieku. Jie visada turi 45 laipsniu kampu nupjauta kakta. NA JI VISADA INTELEKTUALIAUSIA. Si kakta kuo puikiausiai diagnozuoja kitu protus. Ir svarbiausia, MOTERISKA FIZIOLOGIJA IR MASTYMA. 
 
Net sociumo apacios susiskirsciusios i sias dvi kalonijas. Idomiausia kad stacios kaktos net geria kartu ir nelabai sutaria su bobiskaisiais nupjautkakciais. SPEKITE IS 3 kartu kuriuos sociumas skaito "protingesnius". Ir kuriems patiki intelektualesnius darbus? 
 
Dar vienas puikus pvz su avarija. TAI TIESIOG SOCIUMO PARODYMAS. Lai nors vienas kakariekinis nors maza dalim pasiekia policininko fizine ir intelektualine forma. Atkreipti demesi i KATA. Ir jo priesininku kakta.  
Fizine forma. 
Atmetus istvermes sporta, sis pareigumas fiziskai gana stiprus ir geras kovotojas.  
 
O KUOM JI VADINA KAKARIEKINIAI? 
___________________________ 
 
KARTOJU DAR KARTA BIUROKRATINE VALSTYBE TAI NE VALDISKOS ISTAIGOS, TAI NE OFICIALI VALDZIA, TAI KAKRIEKINIU SUFORMOUOTAS SOCIUMAS. 
 
Jo baigtis tokia. Isivaizduokite zoologijos soda. Jame vykdoma atranka bet gyvunai atitverti narvais. Narvai tai socialine tvarka ir istatimine baze.  
Zoologijos sode gaidziai pradeda giedoti kas tokie liutai.  
Pasirodo kad tikrieji liutai butent gaidziai. Gaidziai gieda ir gieda kas yra kas. Tampa zoologijos sodo karaliais kuriems kazkas is kito zoologijos sodo nuberia grud.... Liutai marinami badu.... Po kurio laiko zoologijos sodo virsunes GAIDZIAI.... 
 
Ir staiga zoologijos sodas kuris ismarino savo liutus, meskas ir t.t ismetamas i dziungles... Tiesiog sunaikinami narvai.... 
 
Ir pradedama dziungliu salygomis iprasta kova, KAKRIEKU KAKARIEKU KUDKUDAKU KOKO O TIE ARTEJANTIS LIUTAI SIOKIE IR ANOKIE KUDKUDAKU... 
 
Deja narvu nebera. Apsaugos nebera. O liutai nelietuviskos kilmes.....
 
 
 
Racionaliai mąstant | 2017 09 06
 
Siūlykite ką nors iš mero aplinkos. Arba Gretą arba Kvazimodą.
 
 
 
mosėt | 2017 09 06
 
"nuomonės" lietuvių k. mokytoja tikrai neverta šios premijos, bo vaiko neišmokė SKAITYTI IR SUVOKTI, KĄ SKAITO, kitaip susigaudytum, kad premijos dvi- LITERATŪRINĖ ir KULTŪRINĖ.. :grin
 
 
 
siūlau blaiviai nuspręsti | 2017 09 06
 
kultūros premija žmonėms, garsinantiems Anykščių kraštą
 
 
 
PRITARIMAS | 2017 09 06
 
TAI, BE JOKIOS ABEJONĖS PRITARIU - JOLANTAI PUPKIENEI, JI VERTA NE VIENOS PREMIJOS, BET ĮTEIKS VISTIEK SAVIEMS.
 
 
 
nu jo | 2017 09 06
 
norėčiau paklausti, jeigu premijos skiriamos savo kilme - anykštėnams, tai ar Renata Miškinienė anykštietė, kad jai skyrė, jau nekalbu apie Buziliauską, jis gi visai iš kito krašto
 
 
 
nuomonė | 2017 09 06
 
nu būtų daugiau negu juokinga, jeigu eiliniams mokytojams pradėtų literatūrines premijas teikti ir dar pasakykit, kad už gerą darbą, ane.juk už tai gauna algas.
 
 
 
ald | 2017 09 06
 
tai ka ,jei nesuspejom ivertinti zmogaus nuopelnu bunant gyvam,tai jau po mirties negalima.Nebukit naivus.Kestutis tikrai ne tik rasytojas,bet buvo neprisiplakelis,sakydavo ta ka galvojo be vaidmainiavimo ir pataikavimo.Kas si zmogu gerai pazino tai pasakys kad tikrai vertas premijos ir po mirties,o vaikai zinos kaip panaudoti premija.
 
 
 
Anykštėnas | 2017 09 06
 
Jeigu Mikeliųnaitės premija skiriama už paskutinių penkių metų nuopelnus, tai aišku, kad yra rajone nusipelnę tik du žmonės, režisierius Buziliauskas arba režisierė Pupkienė, vienareikšmiškai.
 
 
 
Siūlau Kvazimonda | 2017 09 06
 
Tik jis dabar yra geriausias rašytojas bei filosofas Anykščių krašte. Už Kvazimonda :aplaus
 
 
 
BLEFUSKU | 2017 09 06
 
a.a. - nežinojau apie šio žmogaus mirtį..vadinasi, pavėluota..kaip daug gyvenime tų pavėlavimų.. :upset
 
 
 
BLEFUSKU | 2017 09 06
 
taip pat labai geras siūlymas T.Mikeliūnaitės KULTŪRINĘ premiją skirti gimtosios kalbos propaguotojams- lietuvių k. mokytojams... 
Kas dėl vienišų/vaikų /invalidų- jei jie nusipelnė mūsų kraštui-kodėl gi ne?, bet šiaip tai premija skiriama už nuopelnus...
 
 
 
tiksliai | 2017 09 06
 
Būtų keista, kad miręs žmogus kur nors list bandytų.
 
 
 
BLEFUSKU | 2017 09 06
 
Pritarčiau siūlymui skirti A.Baranausko literatūrinę premiją kukliam žmogui, nelendančiam valdžiai kažkur...- KĘSTUČIUI ARLAUSKUI
 
 
 
geriau | 2017 09 06
 
gerai lietuvių literatūros mokytojai.Tai, kur nuolatos veda renginius ir iš Baranausko mokyklos.Idealiai tinka.
 
 
 
nu | 2017 09 06
 
Paskutinės keturios premijos - drungytė, daujotytė, zurba ir tas iš prienų visai neatitiko premijos nuostatų. Po to jų Anykščiuose nei matėm nei girdėjom. Tiesiog sumokam pašaliniams pinigus ir tiek.
 
 
 
nebetaskykit | 2017 09 06
 
musu mokeįtoju pinigu ,duokit geriau vienisams vaikams ar invalidams
 
 
 
SIŪLAU | 2017 09 06
 
VIANAREIKŠMIŠKAI RAŠYTOJAS KĘSTUTIS ARLAUSKAS.
 
 
 
Atvirai | 2017 09 06
 
G.Kildišienė yra labai smalsus ir pasiruošęs asmuo. Jos temų ir žinių spektras yra platus. Matau, kad tai yra ryžtingas ir pasiruošęs Anykščiams padėti žmogus. Su jokiomis interesų grupėmis jos nesieja asmeniniai ryšiai, tikiu, kad ji dirbs ne sau, o visam Anykščių kraštui. Su G.Kildišiene pabendravau gal valandą – savo žiniomis ir ryžtu ji mane tiesiog nustebino. Pasirinkau tą asmenį, kuris, mano galva, bus geresnis Anykščių interesų gynėjas“, - kalbėjo Anykščių rajono meras K.Tubis.
 
 

 
Rašyti komentarą

Nyksciai.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Jeigu pastebėjote įžeidžiantį arba šmeižiamojo pobūdžio komentarą, melagingą informaciją, praneškite el. pašto adresu El. paštas saugomas nuo šiukšlintojų, Javascript turi būti įjungta jei norite peržiūrėti - komentarą pašalinsime.

Pastebėjus draudžiamus komentarus, prašome apie juos nedelsiant pranešti „Nyksciai.lt“ redakcijai.


Vardas

Komentaras

 Rugsėjis 2017 
PATKPŠS
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

© 2008-2015 Nyksciai.lt
Visa medžiaga, pateikta Nyksciai.lt interneto svetainėje "www.nyksciai.lt" yra UAB "Atvirai" nuosavybė, jeigu nenurodyta kitaip. Svetainės informaciją arba jos dalis griežtai draudžiama dauginti, atgaminti, perspausdinti ir platinti jokiomis formomis (taip pat ir elektroninėmis) be raštiško UAB „Atvirai“ įgaliotų darbuotojų leidimo.