Antradienis, 2017 09 26 
06:47:52
Naujienos
Kriminalai
Sportas
Renginiai
Skelbimai
Fotoreidas
Pranešk naujieną
Kontaktai

MMA nuo kitų metų turėtų didėti iki 400 Eur. Jūsų manymu, koks turėtų būti minimalus atlyginimas?
 


Baigė veiklą ir Rokiškyje?
2017 09 05

Image

Anykščiai, Širvintos Rokiškis... Kur toliau pasuks garsiojo, bene ilgiausiai anykštėnams įvairius šou organizavusio, režisieriaus Eriko Druskino karjera?

Rokiškio kultūros centre jis nebedirba nuo rugsėjo 1-osios. Darbą įžymybė paliko savo noru ir paaiškino, jog tai susiję su tolimesniais jo planais.

Tuo tarpu direktoriaus pareigose E. Druskiną balandžio pabaigoje pakeitusi dabartinė Rokiškio kultūros centro vadovė Irena Matelienė neslepia, jog permainos gali išeiti į gerą ir tikisi, kad ras kitą, darbštų ir kūrybingą darbuotoją.

Iš po beveik metus užimtų aukštų pareigų E. Druskiną tik vasario mėnesį pradėjo krapštyti ir jį įdarbinęs meras  Antanas Vagonis. Prieš tai jis neįtiko tik kaimyninio rajono opozicijai, kuri apie nevienareikšmiškai vertinamus režisieriaus darbus buvo informavusi ir Prezidentę Dalią Grybauskaitę.

Šiuo metu Kultūros ministerija yra paskelbusi konkursą į Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatro vadovo pareigas.
Komentarai (13)
 
Kvazimodas | 2017 09 08
 
 
 
Gal galite ponia(as) nors viena savo rimtesni perskaityta veikala pateikti? 
 
Gal su jumis galima pradeti diskutuoti nuo Aristotelio "Valstybe", Senekos "laiskai liucilijui", o gal jus skaitete Dekarta kur reikia ir matematinio ir filosofinio mastymo?... Tikriausiai perejote prie Kanto praktinio ir proto kritikos? 
 
Apie Freud(Froidas) ir Junga manau nagrinejote ne Kosmpopolitaniniu feminisciu isvados, kurios dare isvadas pacios to neskaites. Ir tam kad suprasti dauguma jau subrendusiu nekaltuciu, visu pirma reiktu pasodinti jas ant puoduko, kas labai ir labai sunku ir praktiskai neimanoma. Tam kad uzmegzti realu emocini rysi ir duok dieve galybes susipazinti su to laikotarpiu joje suformuotais baubais... 
 
Na dauguma snobiu filologes, su literatura joms lengviau. Hese, Hemingveju, Dostojevski. Shekspyra populiariuosius skaiciusios. Bent jau girdejo varpus nors nezino kur jie, abejoju kad butu imanoma gilintis i minti o ne diagnoze... 
Bet gal pakalabam aukstoji Anyksciu rase apie Dzeimsa Dzoisa ir jo "Ulisa"... 
 
Dar idomiau butu pereiti i socialines ekonomikos nagrinejima ir lietuviskus jos talentus. Kodel sie talentai formavo tik "bobuciu" pasaulejauta.... Cia ne asmeniskumas Sotineje tokiu talentu nors vezimu vezk... 
Kurie issparde tipo netalentus siuksles... 
 
Ar pereinam i megstamiausia Kvazimodo tema, snobizmas kaip prostitucijos israiska. Cia bus kas is tiesu tos Anyksciu kulturingosios. Israiskingai kraipancios galva. Ir ko ko ko, cha cha cha kas toks Kvazimodas. 
Purrrrrrrr purrrrrr koja pakelusios. Nes nera lygiu ju galvytems... 
______________________ 
Pereinam prie ivykiu analizes. Ar kas paskaiciavo kodel sventam kraste tiek daug isstumtu ne talentu, kodel net ju gyvenimai tragiski, pagal tikimybiu teorija sie ivykiai lenkia net karstu pasaulio krastu rizika. Jie visi atsitiktiniai, bet kas atsakys KODEL? 
 
Paskutiniai: 
Galvonas 
Germanaviciu seima 
KAS PAISKINS ATSITIKTINUMUS? 
 
Tai kraipykit galvas toliau Anyksciu kulturingosios-talentingosios. Per jus neimanomas net laisvas ir nepriklausomas sociumas. Nes jus isitikinusios kad jus tokias protingas turi kalbinti tik jusu auksta luoma atitinkantis tokie pat talentingi princai. Tik kuriu kumeles padvese ir eina iki jusu princesiu talentingu pestute, kad pasiekti jus kurkiancias salia garsiojo SPA... 
------------ 
Man patinka rastu destyti minti. 
Gyvai jau buciaus uzkraipytas talentingu ivaldytomis mimikomis veido israiskomis ir fe fe fe fe... 
 
TAIGI KLAUSIMAS TALENTINGOSIOMS. KA JUS NE TIK SKAITETE BET IR PERSKAITETE IR ISISKAIETE?
 
 
 
Dina | 2017 09 07
 
Kiek zmogus galejo priberti druskos ant musu kraujuonciu zaizdu,kad negalime jo pamirsti ir po tiekos metu?
 
 
 
niekur netiko | 2017 09 07
 
ir nepritamtais visur atleidziamas,tik musu vienai signatareiir tai jai nebutu isikyses antikorupcijos buves vadas,bet tyrimas numarintas
 
 
 
rašytojų kraštas | 2017 09 05
 
Rokiškio portale arti dviejų tūkstančius peržiūrų apie E. Druskino išėjimą ir niekas nelieja pagiežos...o anykštėnai smaginasi :black
 
 
 
nesupratau | 2017 09 05
 
ce erikas arerikui :black
 
 
 
Ilgo komentaro iš telefono aut | 2017 09 05
 
Norėčiau žinoti apie "tą nevieną liberalą kurį įtaisė". Dabar juos Tubis turėtų apkaltinti ir apskusti STT. Galite pavardinti pavardėmis ?
 
 
 
kritikuotojams | 2017 09 05
 
ar patys benk kokią knygą esant perskaitę , spektaklį pasižiūrėję? Nepavargstat purvą bepilstydami ? :upset  
p.s.pritariu nuomonei apie kažkada buvusius gražius ir nuoširdžius renginius koplyčioje.
 
 
 
Redakcijai | 2017 09 05
 
Tikiuosi mano ilga komentara patalpinsite kaip atsiliepima i jusu teksta. Nerasiau su nosinemis. Gal atleisite? Kita karta gal parasysiu komentara is kompiuterio, o ne is telefono.
 
 
 
Erikui | 2017 09 05
 
Erikai, nekreipk demesio i eilini apgailetina Nyksciu redakcijos rasineli. Ne vienam rajono gyventojui liudna, kad redakcijos savininkai (ponas Trinkunas ar kiti garbus verslininkai) pasikeite, o redakcijos poziuris isliko. Mus ir toliau nuodija neapykanta, skaldo pletkais bendruomene, tyciojasi is rajono zmoniu, rodo jaunuomenei nepagarbos, pajuokos, smeizto kultura. Noreciau paziureti redakcijos savininkams i akis ir paprasyti, kad ju redakcija padarytu eksperimenta su jais paciais, pildama apie juos pletkus. Idomu, kaip jie jaustusi. Aisku, dideli ponai gali tyciotis is zmoniu. Ir is to Druskino gali tyciotis. Tik kodel? Zmogus seniai nebedirba Anyksciuose, o mes nuolat apie ji informuojami su labai asmenisku redakcijos zmoniu poziuriu. Kiek pamenu, joks kitas zmogus, net katilines nusukes Anyksciuose ir pridares visokiu aferu, nera tiek stebimas. Atvirksciai tokiu zmoniu biografijos siandien balinamos. Suvalgete kartu su politikais ne viena padoru zmogu. Atsimenam, kaip pjudete Raguveles mokyklos vadove. Tuometiniams valdantiesiems uzkliuvo ta vadove, nes buvo nepartine ir nesutiko tapti socialdemokrate, kai siule valdanciuju lyderis. Matome ir kaip tie patys liberalai yra itaise ne viena partijos itakinga kolega istaigu valdyme, kad ir pavaduotojais. Zinome puikiai, kaip valdancios partijos sodina i vadovu kedes savo partiecius, nes dalinasi istaigom ir itaka rajone, stengdamiesi islaikyti savo partines itakas ir pozicijas.Todel dar karta Erikui linkiu nekreipti demesio. Ne visi yra tokie, kaip sios redakcijos savininkai ir komanda. Prisimenu jusu spektakli, i kuri pakviete seimos nariai, pamenu ir kai kuriuos jusu jaukius renginius baznycioje ir tas pirmas kaledines misterijas. Deja, tokios grazios vidines kulturos - ne provincialios, ne neigiama prasme kaimiskos - siandien musu kraste pasigendu. Dar gerai, kad nors kiek musu provincialia kultura praskaidrina rezisierius Buziliauskas su kai kuriais savo spektakliais. Gaila ir kitokios kulturos Anyksciu koplycioje, kai dirbo ankstesne vedeja, berods, ponia Kovaite (dar vienas suvalgytas puikus zmogus). Ir koplycioje nebera tos dvasios, tik intelektualumo ir aukstosios kulturos imitacija.
 
 
 
nesuprantama... | 2017 09 05
 
Nesuprantama kodėl jis kai kurių "internautojų"pajuokiamas?Ką jis blogo padarė Anykščiams?O kad jam superinį atlyginimą mokėjo tuometinė V.mok.direktorė-tai ne jo problema...
 
 
 
mm | 2017 09 05
 
puikus ir kūrybingas žmogus,ne vidutinybė,o vidutinybės kitokių bijo :grin
 
 
 
Micius | 2017 09 05
 
Mmmm...joooo....Pipiec.... :stars
 
 
 
Ai ; | 2017 09 05
 
taigi, Rokiškyje dar yra įstaigų, kur jį gali priimti.
 
 

 
Rašyti komentarą

Nyksciai.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Jeigu pastebėjote įžeidžiantį arba šmeižiamojo pobūdžio komentarą, melagingą informaciją, praneškite el. pašto adresu El. paštas saugomas nuo šiukšlintojų, Javascript turi būti įjungta jei norite peržiūrėti - komentarą pašalinsime.

Pastebėjus draudžiamus komentarus, prašome apie juos nedelsiant pranešti „Nyksciai.lt“ redakcijai.


Vardas

Komentaras

 Rugsėjis 2017 
PATKPŠS
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

© 2008-2015 Nyksciai.lt
Visa medžiaga, pateikta Nyksciai.lt interneto svetainėje "www.nyksciai.lt" yra UAB "Atvirai" nuosavybė, jeigu nenurodyta kitaip. Svetainės informaciją arba jos dalis griežtai draudžiama dauginti, atgaminti, perspausdinti ir platinti jokiomis formomis (taip pat ir elektroninėmis) be raštiško UAB „Atvirai“ įgaliotų darbuotojų leidimo.