Antradienis, 2017 09 26 
06:46:06
Naujienos
Kriminalai
Sportas
Renginiai
Skelbimai
Fotoreidas
Pranešk naujieną
Kontaktai

MMA nuo kitų metų turėtų didėti iki 400 Eur. Jūsų manymu, koks turėtų būti minimalus atlyginimas?
 


Klausimų negirdi?
2017 09 03
Image

Anykštėnė Marijona Fergizienė klausia valdžios, ar gali normaliai dirbti jos įkurtos paslaugų teikimo įmonės, ar vis dėl to jiems reikia nuolat priminti ir aiškinti? Šįkart gyventoja piktinasi komunalininkų veikla.

Rugpjūčio mėnesio pabaigoje  J. Biliūno gatvės 18-tame daugiabutyje, namų administratorius UAB "Anykščių komunalinis ūkis" pakeitė rūsio duris. Tačiau skelbimų lentoje nepaskelbė, kur jos  pirktos, kiek kainavo, nenurodytas telefono numeris norintiems pasiteirauti. Būtent dėl šių dalykų M. Fergizienė parašė viešą laišką.

„Ar yra savivaldybėje darbuotojų, kurie išaiškintų pavaldiniams, ką ir kaip turi padaryti, ar čia visuomenės pareiga?

Priminsiu 2010 m. gegužės 10-tą dieną priimtą ir administracijos direktorius Viliaus Juodelio pasirašytą  įsakymą nr. AI - 267, pagal kurį turėtumėte dirbti.

Jame rašoma, kad administratorius privalo: pasibaigus kalendoriniams metams ne vėliau kaip per 3 mėnesius pateikti patalpų savininkams savo veiklos, susijusios su administruojamu namu, praėjusių metų ataskaitą (...) kartu su ataskaitą pateikiami kitų metų darbų planai, nurodomi konkretūs darbai, planuojamas lėšų poreikis ir jų šaltiniai (...);

atliekant namo bendrojo naudojimo objektų atnaujinimo darbus, ne vėliau, kaip prieš 3 dienas iki jų pradžios pranešti patalpų savininkams apie planuojamus atlikti konkrečius darbus, jų apimtį, kainas, atlikimo terminus, darbų rangovus. Informaciją skelbti skelbimų lentoje ar administratoriaus interneto tinklapyje, jeigu jis tokį turi.

Įsakyme pasakyta "kartu su ataskaitą pateikiami kitų metų darbų planai, nurodomi konkretūs darbai, planuojamas lėšų poreikis ir jų šaltiniai."

Kur tie darbų planai? Konkretūs darbai? Kainos? Atlikimo terminai.

Kada J.Biliūno 18 daugiabutyje bus pakeisti laiptinių langai, lietloviai, lietaus nutekėjimo vamzdžiai ir kt.?“, - rašo M. Fergizienė
Komentarai (14)
 
To Kvazimodas | 2017 09 05
 
Kvazimodai tas raštas savivaldybėje o kitas komunaliniam, dar berods trečias buvo ir spaudos atstovam įteiktas. Na toks protingas bet nežinojai. :rus
 
 
 
M.Fergizienė | 2017 09 05
 
Pagal LR Vyriausybės 2015-08-05 nutarimą Nr.831 dėl daugiabučių administravimo administratorius turi numatyti metinį ir ilgalaikį 2 ir daugiau metų darbų planą.Kodėl tokių planų nėra J.Biliūno 18 daugiabučio namui. Kada jis bus?
 
 
 
Marijona Fergizienė | 2017 09 05
 
Vieną vėlų vasaros vakarą važiavo Vytautas vaduoti Vilniaus. Pirma raidė V Tikrai Anykščių J.Biliūno 18 daugiabučio gyventojams buvo nurodymas išrinkti namo atsakingąjį, kurio pavardė prasideda iš raidės V. Jo nepažinojome, nė karto nebuvo susirinkime. Nepasirodė gyventojams iki šiol. Pirmas jo darbas. Anonimiškais parašais parašė raštą merui, kad UAB " Anykščių komunalinis ūkis " namo administratorius, dirba gerai. Tame rašte yra ir namo gyventojų pavardės, bet nėra nurodyta gyvenamosios vietos, todėl raštas anonimiškas. Dalis pavardžių nurašyta iš telefono knygos. Atsakingasis V. tokių anonimiškų raštų gali parašyti kasdien ir juokinti savivaldybės darbuotojus.
 
 
 
forexas | 2017 09 04
 
Kvazimodas irgi iš to sarąšo?:)
 
 
 
Kvazimodas | 2017 09 04
 
 
 
Skiriama didiesiems MES MESIJAMS :black  
Spausti cia
 
 
 
Kvazimodas | 2017 09 04
 
 
J. biliūno g. 18 namo gyventoj | 2017 09 04 
 
Marijona nustok vieną kartą rašinėti namo gyventojų vardu. Mes jau ne kartą rašėme spaudoje, kad negali atsovauti mūsų nuomonę, mes turime išsirinkę savo namo atstovą, kuris ir derina su administratorium visus namo reikalus. 
 
 
Idomiausia tai kad Marijona visur raso MANO NUOMONE. 
 
O kritikas parase MES, ir ta MES butent jis VISO NAMO GYVENTOJU VARDU. 
---------------------- 
Ha ha Kudkudaku ko ko. Kakarieku MES MES MES JAU RASEME... Kurto MES SARASAS?
 
 
 
droidas | 2017 09 04
 
ar ne šita moteris kartais buvo nuotraukoje kai buvo pasirašoma koalicinė sutartis? tada aš nieko nesuprantu:)
 
 
 
Kaimyne | 2017 09 04
 
Ne valdiskas istaigas reikia tvarkyti , kaimynus is kuriu sklinda baisus dvokas nuo kaciu ir sunu,laikomu bute . Cia tai bus didvyriskas poelgis.
 
 
 
tai | 2017 09 04
 
kiek kainuoja ir kur kada isleisti pinigai,gali buti prisikta o atrodyt tortas
 
 
 
Marijonos kaimynas | 2017 09 04
 
Ale tai kvaila moteris - duris pakeitė naujomis, tai jai vis tiek negerai.
 
 
 
J. biliūno g. 18 namo gyventoj | 2017 09 04
 
Marijona nustok vieną kartą rašinėti namo gyventojų vardu. Mes jau ne kartą rašėme spaudoje, kad negali atsovauti mūsų nuomonę, mes turime išsirinkę savo namo atstovą, kuris ir derina su administratorium visus namo reikalus.
 
 
 
Gaudys | 2017 09 04
 
Akla višta nemato grūdų. Pinigus nuo mūsų lupa vandenys, mes mokam brangiausia Lietuvoje. O visokios šiukšles ir durų rankenos tik gėlės, bitutes, vyšnios ant torto. Bet ponia Marijona savo partiečio kontoros bijo pajudinti.
 
 
 
Kiekvienam aišku | 2017 09 04
 
Pagal vyriausybės nutarimus iš kiekvieno daugiabučio gyventojo kiekvieną mėnesį renkamos tikslinės remonto lėšos turi būti naudojamos tik suderinus su namo gyventojais. Pvz,Biliūno 6 namui paskelbė, kad keis laiptinių langus, nors jų pakeitimas visiškai nebūtinas :jų JAU užsandarintų pakeitimas plastikiniais tik sumažintų namo šiluminę vertę. Pagal būklę laiptinių langai įgylintose laiptinėse, apsaugoti nuo lietaus, ir stovės tokie pat dar šimtą metų
 
 
 
Jie | 2017 09 03
 
soka pagal savo muzika ir daro kaip jiems gwriau
 
 

 
Rašyti komentarą

Nyksciai.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Jeigu pastebėjote įžeidžiantį arba šmeižiamojo pobūdžio komentarą, melagingą informaciją, praneškite el. pašto adresu El. paštas saugomas nuo šiukšlintojų, Javascript turi būti įjungta jei norite peržiūrėti - komentarą pašalinsime.

Pastebėjus draudžiamus komentarus, prašome apie juos nedelsiant pranešti „Nyksciai.lt“ redakcijai.


Vardas

Komentaras

 Rugsėjis 2017 
PATKPŠS
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

© 2008-2015 Nyksciai.lt
Visa medžiaga, pateikta Nyksciai.lt interneto svetainėje "www.nyksciai.lt" yra UAB "Atvirai" nuosavybė, jeigu nenurodyta kitaip. Svetainės informaciją arba jos dalis griežtai draudžiama dauginti, atgaminti, perspausdinti ir platinti jokiomis formomis (taip pat ir elektroninėmis) be raštiško UAB „Atvirai“ įgaliotų darbuotojų leidimo.